reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

Dzieki Joasiu:)
Twój brat daje nadzieję:))
Poza tym kiedy Was czytam to jakos mi lepiej:)
;)
 
reklama
Edi, mi to dis strasznie glupio. Jest pani, ktora u mnie czasmi sprzata i prasuje koszule meza. Zawsze tez cos w tym czasie robie, porzadkuje, wyciagam. A teraz z laptopem na kolanach leze bezczelnie. Moja Karolcia spi. Chyba sie tez poloze spac to bedzie mi inaczej bo glupio sie czuje, naprawde niezrecznie.
 
Joaś! Nic się nie przejmuj i niech Ci nie będzie głupio! masz prawo nie mieć ochoty nic robić! Ja zamierzam sięniczym nie martwić! Szczególnie, że już prawie nie bolą mnie nerki a duphaston jakoś nie działa na mnie dołująco. Chyba się przyzwyczaiłam ;) Trzymajcie sięi głowa do góry!! Wszystko będzie dobrze!!
 
Margolis czyli moze dzialac dolujaco duphaston? Mam wrazenie, ze te dolki ktore mam to jego wina....
 
Dzien dobry


Humorek mi dopisuje. Oczywscie martwie sie i zamartwiam, ale widac taki to czas u mnie. Od soboty nie mam plamien, krwawien, nic zupelnie nic. Jestem dobrej mysli. Nic tez nie czuje niepokojacego - no moze czasami jak sie zmecze to brzuch mi "ciazy", ale nie wiem czy to psychiczne, czy rzeczywiscie dokucza...
 
Cześć dziewczyny :)
Nie mogłam wczoraj do was zajrzeć wieczorekiem bo podł nam internet i dopiero dzis podłączyli.

Edi bardzo wspułczuje ci, te przejscia z dwiema naidokończonymi ciążami musiala mocno osiąść w twojej psychice, trzeba jednak wierzyć że będzie dobrze, ja w to wierzę. Moja pierwsza ciaza niestety obumarła w 8t a dwoeidziałam się o tym w 13 tyg 2 dni przed wyjazdem do meża. I zamiast spedzic tydzień razem na wyjeżdzie do sędziłam te kilka dni w szpitalu :( Wg badań przyczyną obymarcia był błąd połączenia hromosonalnego, mam nadzieję ze juz sie nie powtórzy. Odpoczywaj, niech nóżka sie doi i jak bedzie już dobrze do dojdziesz do lekarza :).

Joaś a ty się nie przejmuj że ty sobie leżysz a ta kobieta sprząta. W końcu gdybyś mogła to robićsama to byś jej nie zatrudniala a nie kazdemu musisz sie tlumaczyćże jesteś w ciaży i sie martwisz. A co powiekszania brzuszka to ja jeszcze nic nie zauważyłam no ale ty jesteś troszke dalej. A jeśli chodzi do duphaston to w kńcu jest to hormon i jakkażdy inny moze wywuoływać jakieś reakcję w organiznie, mozliwym jest również że to sma ciaża tak cie nastraja.

Magrolis ciesze sie że nereczki wracaja do normy, oby tak dalej :)

A co do mnie to wczoraj dzwoniłam do mojej przchodni aby sięumówić do gin. na wizytę i szlak mnie trafił jak usłyszałam pierwsza wolną datę. Nie zgadniecie, na 20 lutego !!!!!!!!!!! Normalnie szczęka mi opadła, cisnienie skoczyło od razu do góry, myślałam ze wyjde z siebie. Zapisałam sie, niech im będzie ale jak tylko Zuzia wróci do przedszkola ide szukać dobrego gin. prywatnie bo przecieżtam to sięnie doczekam. Jak bym miala tyle czekać to pierwsza wizyta wypadnie mi po 10 tyg. Chore to !!!!!!!!!
Czujesiędobrze, wczoraj tylko troszke przesadziłam na gimnastyce i troszke mnie brzuszek ciagnął wieczorkiem ale dziś juz jest dobrze. I nadal żadnych oznak ciaży ;)
 
Witajcie;)
U mnie dziś zdecydowanie lepszy nastrój:) moze faktycznie ten duphaston dziala tak dołująco? musiałam odstawić ze względu na alergię.
Cleo,nie przesadzaj z tymi ćwiczeniami!!!!!ostatnio slyszałam opinię,że najlepiej zacząć ćwiczenia od 2 trymestru,wtedy juz jest bezpieczniej:))
A! nad ranem miałam jekiś mała mdłości:))) we wczesniejszych ciążach nie doznałam tej "przyjemności":))
Cóż za chwilę kicam do chirurga u niego jest winda,a u gina nie:( ale juz sie pogodziłam z tym,że odwiedze go troche później:)
pa
 
Edi! Naprawdę skontaktuj się z jakimś ginem bo w ciąży w I trymestrze jak się brało duphaston to nie można go odstawić samodzielnie! Może to wywołać nagły spadek progesteronu i poronienie! To akurat wiem dobrze bo długo z moim lekarzem o tym rozmawiałam. Ja prawdopodobnie będę odstawiała duphaston ok 12 tygodnia i to stopniowo pod kontrolą lekarza. Trzymaj się i skonsultuj sięmoże wymienią Ci go na inny lek ale nie czekaj!
 
reklama
Coś mi dzisiaj źle! Nie wiem co jest grane. Zupełnie nie mam nastroju...
Kto siedzi w domu a kto z Was pracuje? może to ma z tym coś wspólnego, że tak siedzę w domu??
 
Do góry