reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

Margolis ja siedzę w domku i to teraz jestem naprawdeuwięziona bo mala ma ospe i nwet na spacer nie mam jak wyjsć. Dostajejuż fiołków, mam dośc wszystkiego, nic mi sie nie chce. Myślę że ma to dużo z siedzeniem w domku, trzeba wyjsć do ludzi. Już sie nie mogę doczekać jak mała pójdzie do przedszkola a ja do lekarza, na zakupy (bo obiecalam soebie bluzkę) i odwiedzę kolezankę:)
 
reklama
Oj, dziewczyny... To chyba tez pogoda, bo ja nie mialam dzis sily na nic, nawet na wyjscie z Karolka na spacer cho wiem, e on jej jest bardzo potrzebny. Po raz pierwszy w karierze mamy wlaczylam tv i lecialo cos przez trzy godziny a ja sie bawilam z mala ale tak jakos wszystko "bez sensu"
 
Hej,babeczki:)
Glowy do góry!!! ;D
U mnie zero slonca, siedzę w domu, kustykam ale jakos mi dobrze:))
Duphaston odstawilam bo tak zdecydowalismy z lekatrzem:) chciał mi dac coś innego,ale jak nic sie "zlego" nie dzieje to póki co nic:)i wiecie co,tak chyba ma byc;)dobrze sie czuje i sle wam dobre fluidki:))

ja wogóle to mam chyba za duzo progesteronu i moze dlatego to uczulenie.Nie wiem tego na bank,ale w kilka tygodni po porodzie tak mnie wysypalo,że hej.I nie było to uczulenie na cokolwiek,bo wszystko co mogło uczulić odstawilam. Poza tym zawsze na kilka dni przed @ dostawałam malego uczulenia,więc taka jest moja dedukcja:))i tak bylo zawsze chyba,że bralam pigulki anty.

No dziewczyny:)ja sie oswoilam z mysle,że troche poczekam na wizyte.
Pozdrawiam

 
dziewczyny nie wiem co jest z tym dniem ale czuje się falatnie. Jakiś kryzys mam czy co. Nic mi sie nie chce, jakaś taka bez sensu sie czuję. Normalnie jakby kto mnie przez wyrzymaczkę przepuścił. Okropnieństwo. Chciało mi sie spać, poleżałam ale doszłam do wniosku ze jednak nie chce mi sie leżeć i mdli mnie, jaką gólę czuje w gardle a przeciez mialy być poranne mdłosci. Jakbym miała 5 lat to wolałabym ze chcę do mamy - tak mi jakoś żle :( Dobrze że choc edi ma dobry humor :)
 
No widzisz Cleo, objawy nadchodza... Tez mi gorzej popoludniu niz rano. Trzymaj sie. Ja to mam "chce do domu". Dzis ide do innego gina coby przepisal mi badania na bezplatne. Ciekawa jestem co o za czlek. Mam nadzieje, ze nie cham jakis. Mam abonamnt w centrum medycznym ale nieuznaja skierowan z zewnatrz, wiec musze je "przepisac". Caluski i milego dzionka
 
Popatrz Joas ja mysląłam ze tylko ja tak mam popołudniowe pogorszenie samopoczucia ale jak widzę nie jestem sama. I jak to jest ze te mdlości mówią że mają być rano ;). Jak wrócisz od lekarza to nie zapomnij nam opowiedzieć jak tam u niego było, miły był, czy doweidzialś sie czegos nowego, jak malenstwo?
A u mnie jak na razie dobrze, troszkebyle jak spałam bo mala bardzo w nocy marudziła ale rano bez zadnych problemow zjadłam snaidanko, polknelam Filik i jak na razie zbieram sie w sobie aby zabarć się do sprzątakna lecz cos ta ochota omija mnie bokiem ::)
Dziewczyny pijecie kawke? Właśnie kupiłam sobie bezkofinową i zastanawiam się czy na pewno jest zdrowsza od tej zwykłej, co o tym myślicie?
 
MNie jakos tak automatycznie od kawki odstawilo:) zreszta nigdy nie byłam jej wielkim fanem,ale czasem i 3 w ciągu dnia wypilam.Teraz pije ale dla towarzystwa,czyli np.tydzien temu jak odwiedzili mnie rodzice:)
Zadroszcze Joas Ci tego sprzatania.Ja juz mam dośc tego leżenia,siedzenia,czytania,oglądania - na spacer bym poszła....
A miecie kiedy mnie jest niedobrze? po kolacji,wiec chyba przestane ją jeść;))
buźka
 
reklama
Widziecie jakie to dzwina, zamiast porannych mdłosci my mamy je wieczorem, choc mnie to dzis mdliło po śniadaniu, teraz też nie jest najlepiej, rodzinka wcina obiadek a ja siedzę na kom. bo coś nie mam na niego ochoty. Poczekam może przyjdzie ::)
A jeśli chodzi o sprzątanie to ostatnio tylko to co trzeba aby przejść po mieszkaniu i nie potknąć się o rzeczy porozwalane, brak mi weny
Edi a ty sie z ta kolacją to nie wygłupiaj, jak ci niedobrze po kolacji to jedz coślekko strawnego, naprzykład dojrzałego banana, zalecają je na mdłosci
 
Do góry