reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

Mnie trochę mdliło wczoraj wieczorem ale nie wiem czy to dzidzieś czy wypite 1.5 litra multiwitaminy. kto wie? Moja mama nie miała mdłości więc może i mnie ominą? Na razie tylko mnie trochę z lewej strony podbrzusza coś podkłuwa od czsu do czasu, chciałabym wreszcie coś poczuć by mieć pewność, że jest we mnie maleństwo a ja nic nie czuję i to mnie martwi.
 
reklama
A mnie wczoraj dopadlo cos okropnego:)))wieczorny głód na niewiadomo co:)
I o godzinie 23 wsuwałam pizze:))potem oczywiscie było mi niedobrze....
tak, chyba powinnam pomysleć o czymś lekkostrawnym:)

Chyba jest wszystko dobrze bo w osttaniej ciąży mialam podobne objawy z ta pizza:))
buźka
 
Edi pizza o 23, aleś poszalała. Chyba bym nie wcisneła. Pozatym u mnie wystepuje ostatnio cos takiego że jak zjem choc troszkę za dużo to zaraz mam mdlości. Choć jak i dziś na śniadanie zjadłam mało i własnie sie zaczyna - mdłosci. Dziwnie mi, nie miałam tak w żadnej z ciąż.Pozatym dziś mam wielki dzień - rzucam palenie. Tak wiem, zaraz usłyszę jakie to palenie jest złe, ja to wiem ale ciężko jest zrewać z nałogiem. Długo o tym myśląłam i dziś ejst ten dzień. Zobaczymy jak minie. Na pewno nie bedzie łatwo.
 
Cleo28 zycze Ci wytrwalosci w rzucaniu palenia - trzymam kciuki za Ciebie.
Ja jestem tu dzis pierwszy raz - wreszcie mam choc chwile wolna i troche zazdroszcze Edi, ze moze posiedziec w domu.... ja jestem ciagle w biegu, a mdlosci wcale nie ulatwiaja mi pracy...
 
marzenia czy ja dobrze widzę, mamy identyczne liczby na tickerach (choc twój cośsie nie chce ładnie ukazać)
 
Marzenka! Chyba złe dane skopiowałas do tickera, trzeba z tego okienka gdzie jest na forum a nie na strony web. Pozdrowionka!
Ja się dzisiaj strasznie na obiad najadłam i padłam. Teraz dopiero trochę oprzytomniałam. Dalej żadnych objawów no może poza "padaniem". ;)
 
A ja dzisiaj zaczynam dzien od stresu, bo nie czuje mdlosci... Zawsze znajde jakis powod... no zeby sie martwic...
W sobote bylismy u corki kolezanki na rodzinach. No i ta kolezanka wie, ze jestem w ciazy. Jak wychodzilismy to powiedziala mi na osobnosci, ze juz widac, ze mam inny brzuszek...
 
Hejka:)
A ja "znowu" w dobrym nastroju:) to zaczyna się robic niebezpieczne ;D
Wiem,że ta pizza to przegięcie,ale wczoraj nie jadlam dużo a w nocy obudzil mnie ból żołądka,mialam jakieś wzdęcia,ale łyknęłam espumisan(wolno)i przeszło.Wogóle to jakoś mimo gipsu,zaczynam coraz mniej ważyć,ponoć tak się zdarza na początku ciąży.Nie jakieś straszne zmiany wagi,ale tak kilkaset gramow mniej;)
Cleo-tzrymam kciuki za niepalenie!!!!
 
Edi! Zazdroszczę Ci tego dobrego humoru, mi się co chwile chce płakać. Zobaczę cośwzruszjącego i łzy w oczach. Do tego na poprawę humoru mąż mi kupił test ciążowy żebym sobie zrobiła, że wszystko jest w porządku. Kochany jest.
 
reklama
Hej :) dziewczyny z papieroskami nie jest to takie latweWczoraj spaliłam 1,5 i dziś też. Dobra wiadomosc to to że już mi to tak nie podchodzi. Coś mi się wydaje ze i bez moich chęci palenia przejdzie mi samo do końca tygodnia.
Margolis ja mam to samo co ty, jaką scena lekko wzruszająca a ja już lzy w oczach. Mała przychodzi, wtula sie i mówi ze mnie kocha i znów łzy, ja cię nie moge, ciężarówki to sa wrazliwe. A co do testu to owiem ci że ja teżchcialam sobie rzobić w tym tygodniu jeszcze jeden. Jednak udało mi siedziśzadzwonić do kliniki i mam na jutro na 14 wizytę u Pani dokotr. Ponoc bardzo dobry specjalista, prowadzi ciąże ciężkie wiec mam nadziejęze wszystko bedzie dobrze i że mój portfel to wytrzyma.
Joaś nie martw siebrakiem mdłosci, ciesz się, to moze być jeden z niewielu lepszych dni :).
Edi wiesz ze ja mam to samo, od początku stycznia moja waga zeszła o 2,5 kg. Ale ja to mam z czego zwalać ;)
 
Do góry