reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie tuz przed porodem

Paciorkowiec. Badanie na jego obecnosc Robi się w 37 tyg bo jest niebezpieczny dla płodu

Napisane na Samsung S6 Edge w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dobrze wiedziec... Mi polozna o czyms takim nie wspominala... Ale Anglia to "biedny" kraj to co sie dziwic jak tu sa robione tylko 2 USG (chyba ze sie pojdzie prywatnie i zaplaci nie mala sumke) Jak bylam w 30 tygodniu to tylko zaproponowali szczepionke na krztusiec (o ktory mnie meczyli az do 38tyg...)

Napisane na ONE A2003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dobrze wiedziec... Mi polozna o czyms takim nie wspominala... Ale Anglia to "biedny" kraj to co sie dziwic jak tu sa robione tylko 2 USG (chyba ze sie pojdzie prywatnie i zaplaci nie mala sumke) Jak bylam w 30 tygodniu to tylko zaproponowali szczepionke na krztusiec (o ktory mnie meczyli az do 38tyg...)

Napisane na ONE A2003 w aplikacji Forum BabyBoom
To by wyjasnialo dlaczego tego nie robiłaś. Ale dobrze by było zrobić. Jeśli GBS jest dodatni na 4 h przed rozwiązaniem podaje sie antybiotyk. Pociesze cie ze w Polsce też to badanie robi się od niedawna

Napisane na Samsung S6 Edge w aplikacji Forum BabyBoom
 
W poniedzialek mam wizyte u poloznej to popytam. Ale wcale mnie to nie zdziwi jak powie ze dziecko jest zdrowe wiec nie trzeba... Tak samo jak pare moesiecy temu chcialam zeby mnie zbadali na cukrzyce ciazowa, stwierdzili ze nie ma potrzeby bo w mojej rodzinie nikt nie mial i ja jestem szczupla to napewno nie mam... A mam znajoma tutaj ktora stracila swoje 1 dziecko w 40tyg. Bo wlasnie miala cukrzyce ciazowa o ktorej nie wiedziala bo nie chcieli jej badan zrobic (z tych samuch powodow co mi nie chcieli zrobic) w 40 tyg przestala czuc ruchy dziecka i wyjeli jej martwe dziecko...

Napisane na ONE A2003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Spokojnie jak nic się nie dzieje to nie ma powodu do wywolywania bo zadna kobieta jeszcze w 10 miesiącu nie rodziła;)
No to trochę nie teges słyszałam właśnie ze w Anglii Irlandii itp kiepsko z prowadzeniem ciąży:/
 
To bylo pare ladnych lat temu, ale pod wzgledem za duzo sie nie zmienilo... Dlatego ja jestem dosc czestym pacjetem u lekarza, bo nie ufam do konca angielskim poloznym... Na kazdej wizycie sprawdza tylko mocz, cisnienie, mierzy brzucha i slucha serduszka... Nawet niewiem czy mi sie szyjka macicy skrucila choc troche...

Napisane na ONE A2003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Olcia, ja jestem spokojna (jeszcze[emoji13]) tylko troche zniecierpliwiona...
No niestety, nazekamy na Polska sluzbe zdrowia a tu wcale nie jest lepiej... Jesli nie gorzej...

Napisane na ONE A2003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Skrócić na pewno się skrocila.
Ojjj nie ma co porównywać naszych ginekologów do tamtych w Anglii
Ja chodzę prywatnie i jestem mega zadowolona opieka naprawdę wspaniała
Ogólnie kobiety w Polsce wcale tak źle nie maja z prowadzeniem ciąży
 
reklama
Do góry