reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Second hand? Allegro?

Kocham second handy ale jakoś nie mam czasu ich odwiedzać zbyt często, nad czym bardzo ubolewam... Ale zawsze się jakąś perełkę uda wyłowić :D
 
reklama
Kiedyś robiłam zakupy w second handach.... Od jakiegoś czasu jednak nie przepadam za takimi miejscami:
ubrania są brzydkie
ciuchy są przebrane
ceny wzrosły
i mam wrażenie, że ubrania wygladają o wiele gorzej niż kiedyś.

O wiele lepiej jest moim zdaniem polować na promocje w wiekszych sklepach typu Answear. Można tam kupić sobie ciuszki o wiele taniej i będą o wiele lepiej wykonane. Poza tym wysyłka kurierem jest za darmo! https://answear.com/p/melissa-160-b.html/k-4
 
Ostatnia edycja:
jeżeli o ubrania z używane czasem (nowe, ale rozmiar za duzo, za mały, nie podoba mi się prezent) to patrzę na vinted albo olx. jeżeli nowe ubrania to myślę, że to w zależności od tego co w oko wpadnie.
 
Ja lubię kupować przez Vinted. Dziewczyny wystawiają tam markowe ciuchy, które ubrały kilka razy za połowę ceny na przykład. Aplikacja na telefon jest bardzo fajna ;-) ;)
 
no właśnie zauważyłam, że często wszystko co jest na allegro można też znaleźć w aliexpress
 
reklama

Podobne tematy

Do góry