reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Second hand? Allegro?

Nie mam nic przeciwko używanej odzieży, ale wolę jej szukać na Vinted czy na Szafie - jakoś lepiej się z tym czuję jak wiem, że dany ciuch pochodzi o konkretnej osoby.
 
reklama
Jeżeli odzież przez internet to raczej nowa,a to ze względu na fakt że w razie czego zawsze można wymienić rozmiar na inny,jest większa pewność niż w przypadku odzieży używanej.
 
Na Śląsku jest Fashion House, możesz tam pojechać jeśli nie masz za daleko. Czasami tam chodzę jak potrzebuję więcej rzeczy.
 
z goodlookin teraz zamawiam bo sa niskie ceny a jakosc taka sama jak w sieciówkach, wiec po co przepłacac i marnowac czas na spacery po galerii.
 
z goodlookin teraz zamawiam bo sa niskie ceny a jakosc taka sama jak w sieciówkach, wiec po co przepłacac i marnowac czas na spacery po galerii.
oj przy dzieciach to nie ma nawet jak wyjść do galerii. Właśnie dlatego też się przekonałam bardziej do zakupów przez internet.
 
Zdarza mi się kupować w secon-handach i przez internet. Właściwie to głównie robię zakupy przez internet, oprócz normalnych sklepów, zaglądam tez na vinted, nie raz znalazłam tam coś bardzo fajnego.
 
reklama
Kiedyś kupowałam sporo w stacjonarnych second handach. Aktualnie już nie kupuję Ceny są wysokie, często ubrania są przebrane i trudno jest coś sensownego znaleźć. Allegro również coraz mniej lubię. O ile kiedyś było tam więcej dobrych firm to obecnie jest zalane przez chińszczyznę i łatwo jest się nadziać na coś bardzo kiepskiej jakości. Za wcale nie tak niską cenę.

Kupuję raczej w sprawdzonych internetowych sklepach. W takich w których mam na przykład darmową dostawę i zwrot.
[URL='https://answear.com/p/kurtki-dlugie-258-k.html']answear.com/p/kurtki-dlugie-258-k.html[/url]
 
Ostatnia edycja:

Podobne tematy

Do góry