reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Second hand? Allegro?

W SH często można wyszperać coś niesamowitego. Znalezienie skarbu w takim sklepie sprawia mi większą radość niż upolowanie fajnego ubrania na wyprzedaży. Jeden z moich skarbów to bluzka ZARA nowa dla mojej córeczki za 2 zł :). Ach i cudne kostiumy kąpielowe jakże inne niż te w sklepach. Przez pierwsze miesiące życia moja córeczka miała praktycznie wszystko z SH teraz braki uzupełniam ubrankami w sieciówek. Łączenie garderoby dziecka nowe z używanymi daje niesamowite efekty. To co jest proponowane w sklepach dla dzieci często jest już bardzo oklepane lub mało atrakcyjne.
Sama w swojej szafie posiadam kilka skarbów. Każde z moich ubrać z SH jest bardzo pozytywnie przyjmowane przez inne osoby i często słyszę pytanie" skąd to masz" :)
 
reklama
Second handy jak ja je uwielbiam :D
ostatnio kupiłam sobie takie spodnie dresikowe ciążowe z tym pasem co rośnie razem z brzusiem :) Bluzeczkę z h&m mama i wiele wiele innych :)
U mnie jest niedaleko taki świetny second hand, fakt kilka dni po dostawie ceny są porównywalne do cen z sieciówek, ale później z dnia na dzień jest dużo promocji np 50% zniżki, 75%zniżki a później po 7zł, 6zł za sztukę...
Mój najlepszy łup to moje spodnie rurki z lee które zakupiłam za 4zł :D
a co do serwisów aukcyjnych, to dwa dni temu mąż wylicytował fotelik-bujaczek z fisher price oczywiście nowiusi nie używany, w sumie nas wyniósł 25,19zł wraz z przesyłką :D
 
powiem szczerze że do niedawna byłam sceptyczna co do zakupów w second handach...ale tak jakoś z czasem się przekonałam mam taki jeden ulubiony najczęściej kupuje ciuszki dla synka fajne niezniszczone i w dodatku markowe;-) mega oszczędność :-)

 
Ja kupuje przede wszystkim w "lumpkach", skoro mogę zobaczyć "ciuszek" na żywo, to czemu nie miałabym skorzystać z tej okazji, w mojej okolicy jest mnóstwo interesujących lumpeksów, niestety czasami trafiają do nich bardzo zniszczone ubranka, nie mam na myśli plam, które można sprać...
 
mi dużo lepiej wychodzi szukanie perełek na allegro niż w sh, no i unikam tłoku, niemiłego zapachu i straty czasu ;)
 
Ja też zdecydowanie nie mam nic przeciwko używanym ciuchom, szczególnie jeżeli mogę kupić coś fajnej jakości dużo taniej.
 
rzadko chodzę do ciucholandów, ale jak już idę to zazwyczaj udaje mi się coś fajnego upolować :) ostatnio znalazłam koszulę w kratkę za 5 zł :D
 
reklama
Ja dość często kupuję ubrania w second handach. Wbrew pozorom, można tam znaleźć ładne oraz modne ubrania i to po niskiej cenie. Dodatkowo, dzięki temu mamy pewność, że połowa ludzi nie będzie chodzić w tym samym co my, bo ciuchy z sh są niepowtarzalne. Jeśli chodzi o allegro, to kupuję tylko takie rzeczy, których nie trzeba mierzyć. Na razie jeszcze nie przekonałam się do kupienia innych ubrań, ale może uda mi się w końcu przełamać. :)
 

Podobne tematy

Do góry