reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

second hand

reklama
ubranka dla dzieci można dostać w Skandynawskiej (Lisowskiego, DH Centrum) ;-) często tam kupuję dla mojego pierwszego :tak: jakość różna, zależy ile dni po dostawie :tak: zależy też od dostawy ...
czasami na Chopina są fajne, ale wycenione ;-) dla najmłodszych mniej i troszkę drogo niestety :sorry: trzeba dokładnie oglądać, bo często jakieś dziurki się trafiają ;-) ale generalnie dobrych marek :tak: t-shirt dla mojego 5-6 zł po wycenie ;-) spodnie do 15 zł :tak: kurtki ok. 25 zł :tak: jak dobrze pamiętam ;-) dla mam dziewczynek jest tam raj :tak: tylko portfel trzeba mieć dobrze napakowany ;-)

i z przyjemnością dowiem się gdzie jeszcze można znaleźć ;-) bo mi nie chce się szukać nowych lokalizacji ;-)
 
nad Biedronką na Lwowskiej :)
i koło Spar na Podgórnej - tu są dwa jeden wyceniony a drugi bardzo tani ale w koszach wrzucone - można znależć perełki :))
 
Moim zdaniem najlepsze ciuszki są na Bohaterów Westerplatte pod Empikiem - trzeba znieść wózek po schodach, opracowałam temat - da się - ciuchy super marek, niezniszczone - podzielone tematycznie - chłopcy, dziewczynki. Na wagę.

A mój drugi ulubiony - ciuszki wycenione, ale nieprzebrane i też tylko dobre jakościowo - (kombinezonów wisi teraz chyba z 10, sama kupiłam 2 po 20zł szt), jest na ulicy Morelowej w budynku spółdzielni w sklepie 1001 drobiazgów. Można z wózkiem, mają nawet karton z zabawkami dla dzieci, więc mozna przebierać a dzieć się bawi:)
 
reklama
fajne rzeczy są też na Mieszka I, obok sklepu spar, trzeba wejść po schodach, jednak w środku są zabawki dla dzieci i specjalny kącik, na ulicy podgórnej na przeciwko szpitala jest sklep z używaną odzieżą gdzie są też nowe rzeczy poprzeceniane
 
Do góry