reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Seks oralny a ciąża

Dołączył(a)
15 Styczeń 2020
Postów
3
Cześć dziewczyny. Mam bardzo głupie pytanie, ale nie daje mi spokoju. Ostatnio rozmawiałam z pewna Panią i powiedziała, że ślina zabija plemniki. Do rzeczy, z moim mężem staramy się o dziecko i nie ukrywam, że w trakcie sexu „robimy przerwę”, że się tak wyrażę na loda 😉 jeżeli mój luby czuje, że zbliża się już koniec to szczytuje we mnie. I teraz moje pytanie brzmi czy w jakiś sposób to daje mniejsze szanse na dziecko czy nie robi to różnicy i po prostu ważne jest to, że sperma jest we mnie w środku? ☺Wiem, że to głupie co teraz pisze, ale zwyczajnie nie daje mi to spokoju.
 
reklama
Rozwiązanie
Na ten temat masz dużo w internecie. Niestety ma wpływ na ciąże. Jeśli jest dużo śliny może zabić nawet 12% plemników a mało śliny może spowodować ze plemniki będą się wolniej poruszać co sprawia że mogą nie zdążyć dolecieć w danym czasie do odpowiedniego miejsca żeby zapłodnić komórkę jajowa. Po niżej wklejam tekst mówiący o seksie oralnym z finałem w środku a ciąża.
Screenshot_20200201_202029_com.android.chrome.jpeg
Screenshot_20200201_202037_com.android.chrome.jpeg
Na ten temat masz dużo w internecie. Niestety ma wpływ na ciąże. Jeśli jest dużo śliny może zabić nawet 12% plemników a mało śliny może spowodować ze plemniki będą się wolniej poruszać co sprawia że mogą nie zdążyć dolecieć w danym czasie do odpowiedniego miejsca żeby zapłodnić komórkę jajowa. Po niżej wklejam tekst mówiący o seksie oralnym z finałem w środku a ciąża.
Screenshot_20200201_202029_com.android.chrome.jpeg
Screenshot_20200201_202037_com.android.chrome.jpeg
 
Rozwiązanie
Do góry