reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sen maluszkow

reklama
dawidowe, skąd ja to znam :confused2: w tygodniu ledwie przed 8 się budzi jak już trzeba wychodzić a w weekend punkt 6 i oczka jak 5 zł :crazy:
 
u nas ostatnio lajt w kwestii wstawania jest i pobudki szybciej niż o 7 już się nie zdarzają. Ciekawe tylko jak długo;-)
 
makuc - u nas zostaly wyjete 2 szczebelki, bo Pawel takie akrobacje czynil probujac wyjsc, ze zawalu raz nie dostalam. Te 2 szczebelki wychodza na nasze lozko i jak latwo sie domyslic, w nocy, zwlaszcza teraz, jak znow ida zeby, Mlody sobie wedrowki do nas urzadza. No ale przynajmniej mam pewnosc, ze mi nie fiknie na panele i sie nie polamie. Juz wole, jak mi na glowe wpelza:-)
 
U nas Krzyś wstaje między 7 a 8,w weekend czasem wcześniej i jak zęby idą to tez zwykle wcześniej,ale ogólnie już mamy lajcik ze spaniem.

To się pochwaliłam tym lajcikiem nie ma co!
Położyłam się po północy,wstałam o 3.45...:wściekła/y:Pobudka z wielkim rykiem:-(Próbowałam młodego usypiać i w łóżeczku i do siebie go wzięłam,nawet chciałam już usypiać na rękach,ale wtedy to dopiero się zaczęło-wyginanie,kopanie nogami i płacz więc zrezygnowałam po kilku sekundach.:shocked2:Dałam syropek przeciwbólowy na ząbki(no bo idą),piciu,kaszkę,wypił zjadł,ale o spaniu nie ma mowy,a i miał jakąś fazę żeby go nie ruszać,nie smerać,nie miziać,odpychał moją rękę:shocked2::-(Młody zasnął późno wieczorem bo po 22.00,myślałam że pośpi do 8.00 z minutami a tu taki zonk.Hmmm dziecko się bawi klockami,a mamusia pije kawę i wygląda o tak:eek::confused2::hmm:
 
reklama
Wioli na 100 % zęby/dziąsła,ale mam pewne podejrzenia co do brzuszka,bo wczoraj się nie załatwiał a zjadł dość dużo i pierdział strasznie:sorry2:No i luz już po dwóch kawach, także powiedzmy że funkcjonuję jakby nigdy nic;-):tak:
 
Do góry