reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Jest taka sprawa. Trudna. Jedna z naszych babyboomowych moderatorek dowiedziała się, że ma nowotwór. Stało się to kompletnie nieoczekiwanie, a szok spotęgowała informacja, że nowotwór jest złośliwy i niestety są przerzuty. Rozpoczęła się walka. Jeśli możesz wesprzeć Iwonę, bo wiesz jak ważne, żeby maluszki miały mamę - nie czekaj. Jeśli masz do niej pytania, wiesz, gdzie jej szukać. Przeczytaj i zadziałaj

reklama

Sen W Ciągu Dnia

reklama
Mój synuś jest na mleczku z butelki i śpi po zabawie praktycznie po każdym jedzeniu. Przez dzień je co 3 godziny, w nocy śpi 7-8 godzin potem 4 i tak zaczyna dzień.
 
Mój synek spi od 21 przeważnie do 7-8, bawi się 1,5-2 h i ma drzemkę ok. godziny i znów 1,5-2 h zabawy i drzemka ok. 40 min i znów zabawa i drzemka od 40min a czasem 2 godziny ;-) także nie narzekam jak narazie ;-)
 
Do góry