reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

    A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Czy planowałaś wykonać sesję noworodkową swojemu dziecku?

  • Nie

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    1
Dołączył(a)
4 Maj 2016
Postów
4
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
Drodzy Mamo i Tato – sesja noworodkowa to idealny pomysł na zatrzymanie tak krótkich i niepowtarzalnych chwil.

Lovandi specjalizuje się w fotografii noworodków podczas pierwszych 14. magicznych dni ich życia.

Zaraz po narodzeniu Wasze Dziecko jest malutkie, kruche i przesłodkie. Naprawdę warto uwiecznić ten krótki moment na profesjonalnych fotografiach przedstawiających ten szczególny czas.

Jesteśmy świadomi tego, jak wspaniałą pamiątką będą dla Was fotografie Waszego Maleństwa, dlatego podczas sesji zawsze dajemy z siebie wszystko. Dodatki i akcesoria, których używamy podczas sesji są wykonane z najwyższej jakości materiałów, dbamy też o odpowiednią atmosferę i klimat.

Podczas sesji noworodkowej Maluszek jest bezpiecznie układany przez przeszkolone ręce. Zawsze dbamy o zapewnienie odpowiednich warunków w trakcie spotkania, ponieważ bezpieczeństwo Noworodka jest dla nas najważniejsze.

Posiadamy zróżnicowane opcje pakietów oraz oferujemy przystępne ceny.

SPRAWDŹ NAS:
www.lovandi.com
www.facebook.com/lovandi

Do zobaczenia na sesji!

MAJOWA PROMOCJA - sprawdź na www.lovandi.com/majowapromocjasesja noworodkowa Wrocław, fotografia noworodkowa Wrocław 5.jpg fotografia noworodkowa wrocław, sesja noworodkowa wrocław 56.jpg sesja noworodkowa wrocław, fotografia noworodkowa wrocław 2.jpg fotografia noworodkowa Wrocław, sesja noworodkowa Wrocław2.jpg sesja dla noworodka Wrocław, fotografia noworodkowa Wrocław w.jpg
 

Załączniki

reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry