reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

 • Czy można nauczyć dziecko spać? Jeśli ledwo żyjesz z niewyspania musisz to zobaczyć. Może ta metoda u was się sprawdzi. Czy trening snu ma sens?

  Jak chronić dzieci przed seksualizacją i mądrze edukować. Nie przegap!

  A zdążysz wysłać zgłoszenie i wygrac Lego Duplo? Teraz

reklama

Czy planowałaś wykonać sesję noworodkową swojemu dziecku?

 • Nie

  Głosów: 0 0,0%

 • Wszystkich głosujących
  2
Dołączył(a)
4 Maj 2016
Postów
4
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
Drodzy Mamo i Tato – sesja noworodkowa to idealny pomysł na zatrzymanie tak krótkich i niepowtarzalnych chwil.

Lovandi specjalizuje się w fotografii noworodków podczas pierwszych 14. magicznych dni ich życia.

Zaraz po narodzeniu Wasze Dziecko jest malutkie, kruche i przesłodkie. Naprawdę warto uwiecznić ten krótki moment na profesjonalnych fotografiach przedstawiających ten szczególny czas.

Jesteśmy świadomi tego, jak wspaniałą pamiątką będą dla Was fotografie Waszego Maleństwa, dlatego podczas sesji zawsze dajemy z siebie wszystko. Dodatki i akcesoria, których używamy podczas sesji są wykonane z najwyższej jakości materiałów, dbamy też o odpowiednią atmosferę i klimat.

Podczas sesji noworodkowej Maluszek jest bezpiecznie układany przez przeszkolone ręce. Zawsze dbamy o zapewnienie odpowiednich warunków w trakcie spotkania, ponieważ bezpieczeństwo Noworodka jest dla nas najważniejsze.

Posiadamy zróżnicowane opcje pakietów oraz oferujemy przystępne ceny.

SPRAWDŹ NAS:
www.lovandi.com
www.facebook.com/lovandi

Do zobaczenia na sesji!

MAJOWA PROMOCJA - sprawdź na www.lovandi.com/majowapromocjasesja noworodkowa Wrocław, fotografia noworodkowa Wrocław 5.jpg sesja noworodkowa wrocław fotografia noworodkowa wrocław, sesja niemowlęca wrocław 66.jpg fotografia noworodkowa Wrocław, sesja noworodkowa Wrocław2.jpg fotografia noworodkowa wrocław, sesja noworodkowa wrocław,.jpg sesja dla noworodka Wrocław, fotografia noworodkowa Wrocław w.jpg
 

Załączniki

reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry