reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SESJE ZDJECIOWE- ogłoszenia (tylko tutaj)

Dołączył(a)
12 Październik 2009
Postów
4
ALBUM RODZINNY - zbieraj wspomnienia – razem z nami zróbcie profesjonalną sesję zdjęciową!
W Centrum Medycznym "Baby Vita" fotograf wydobędzie urok Twojego dużego brzuszka w czasie specjalnej sesji zdjęciowej, przygotowanej zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.Zachowaj obraz swoich wspomnień na kliszy fotograficznej i podziel się nim w przyszłości ze swoimi bliskimi.

Nasze Centrum jako pierwsze da Ci taką mozliwość. Sesje prowadzone są przez profesjonalnego fotografa.

Zainteresowanych prosimy o kontakt drogą mailową : centrum.babyvita@gmail.com

Centrum Medyczne "Baby Vita"
ul. Zelwerowicza 4
53-676 Wrocław
tel: 071 349 39 11; 602 645 443
 
reklama
Zapraszam przyszłe Mamy z Wrocławia na darmową sesję zdjęciową z brzuszkiem

Chcę wzbogacić swoje portfolio i planuję wykonanie 2-3 darmowych sesji w najbliższym czasie

Gwarantuję miłą, przyjazną atmosferę, ciekawe ujęcia i profesjonalny sprzęt fotograficzny

Każda przyszła mama otrzyma wykonane zdjęcia za darmo na płycie DVD - znakomita pamiątka z tych wyjątkowych chwil

Opcjonalnie możliwe jest przygotowanie albumu książkowego

Zainteresowane osoby proszę o kontakt: artur.zagrodnik@gmail.com

W celu rozwiania podejrzeń czy wątpliwości, bo wiem, że tego typu propozycje nie zawsze są uczciwe, zapraszam na moją stronę:

Zagrodnik - Fotografia weselna, ślubna, okolicznościowa, sesje studyjne i plenerowe, reportaże

Znajdziecie tam próbkę moich wcześniejszych prac w różnej tematyce

Jeszcze raz zapraszam do kontaktu osoby zainteresowane darmową sesją ciążową - zdjęcia mogą być wykonane w miejscu wybranym przez zamawiającego (np. we własnym domu), w moim mini-studiu fotograficznym lub w plenerze jeśli pogoda na to pozwoli.
 
Witam wszystkie przyszłe i obecne mamy.

Zapraszam do Poznania na sesje artystycznych zdjęć ciążowych (także z partnerem)

ciaza01.jpg ciaza02.jpg

Zapraszam też mamy lub rodziców z dziećmi na sesje dziecięce.

nat01.jpg nat02.jpg nat03.jpg

Zgłoszenia proszę przesyłać na maila fotoszkic@wp.pl
Więcej przykładowych zdjęć po bezpośrednim kontakcie (link do strony).
 
- [FONT=&quot]Fotografia dziecięca, rodzinna [/FONT]– dzieci to przepiękne istotki, które dają nam tak wiele radości. Niestety bardzo szybko się rozwijają i czasem nie zauważymy, że coś nam umyka w nieubłaganym tempie. Każdy z nas chciałby wracac do tych momentów, gdy ukochana pociecha jest jeszcze małym maleństwem. Proponuję, więc Państwu niepowtarzalną sesję zdjęciową przepięknego dzieciątka. Uwielbiam dzieci i z nimi pracowac. Jestem w stanie podczas takiej sesji zrobi cniemalże wszystko, by Państwo byli zadowoleni z efektów. Będę się bawic, śmiac, cieszyc, malowac z małym modelem/modelką, by uchwycic ten niepowtarzalny moment, gdy maleństwo pokazuje swoją całą osobowośc. Wszystko po to, by kochana istotka czuła się komfortowo, bezpiecznie i chętnie pozowała do zdjęc.
Sesje odbywają się w ustalonym wcześniej miejscu. Może to byc park, ogródek, dom... Najważniejsze, by miejsce to było znajome dla maleństwa, dzięki czemu będzie one bardziej rozluźnione i chętne do pozowania. Sesja taka trwa ok. 1.5h do 2.5h w zależności od samopoczucia małego modela/modelki.
Produktem końcowym jest album tradycyjny wraz ze zdjęciami w formacie 15x21 + mała niespodzianka. Wszystkie zdjęcia z sesji oddaje na płycie, a te wybrane przez Państwa obrabiam w kolorze, sepii oraz na czarno-biało.


Zapraszam do obejrzenia moich zdjęć: Fotografia Kreatywna Szczecin
 
Oferuję wykonanie profesjonalnej sesji ciążowej w warunkach studyjnych lub plenerowych
Jeśli oczekujesz na przyjście na świat swojego maleństwa, to jest to niepowtarzalna okazja żeby utrwalić Twoje nowe piękno na gustownych, artystycznych fotografiach
Sama najlepiej wiesz jak zmienia się Twoje ciało w tym wspaniałym okresie, więc szkoda nie zostawić sobie pamiątki po tym stanie

Efektem sesji zdjęciowej jest zawsze pakiet 20-30 zdjęć profesjonalnie przygotowanych i zretuszowanych za pomocą programu graficznego
Dodatkowo mogę przygotować stylowy album w pięknej oprawie ze zdjęciami w dużym formacie (np. 15x21 cm)
Obszar działania: Wrocław i okolice (lub dalej po ustaleniu terminu)
Szczegóły na mojej stronie internetowej:


Zagrodnik - Fotografia weselna, ślubna, okolicznościowa, sesje studyjne i plenerowe, reportaże

Zapraszam!

Przykłady moich zdjęć:







DLA UŻYTKOWNICZEK FORUM BABYBOOM CENA PROMOCYJNA 250 zł
 
Fotografia dziecięca, rodzinna – dzieci to przepiękne istotki, które dają nam tak wiele radości. Niestety bardzo szybko się rozwijają i czasem nie zauważymy, że coś nam umyka w nieubłaganym tempie. Każdy z nas chciałby wracac do tych momentów, gdy ukochana pociecha jest jeszcze małym maleństwem. Proponuję, więc Państwu niepowtarzalną sesję zdjęciową przepięknego dzieciątka. Uwielbiam dzieci i z nimi pracowac. Jestem w stanie podczas takiej sesji zrobi cniemalże wszystko, by Państwo byli zadowoleni z efektów. Będę się bawic, śmiac, cieszyc, malowac z małym modelem/modelką, by uchwycic ten niepowtarzalny moment, gdy maleństwo pokazuje swoją całą osobowośc. Wszystko po to, by kochana istotka czuła się komfortowo, bezpiecznie i chętnie pozowała do zdjęc. Sesje odbywają się w ustalonym wcześniej miejscu. Może to byc park, ogródek, dom... Najważniejsze, by miejsce to było znajome dla maleństwa, dzięki czemu będzie one bardziej rozluźnione i chętne do pozowania. Sesja taka trwa ok. 1.5h do 2.5h w zależności od samopoczucia małego modela/modelki.




KOSZT sesji to 280zł:
- 20zdjęć w formacie 15x21 oddaje w albumie tradycyjnym
- dodatkowo wszystkie zdjęcia z sesji na płytce w wysokiej rozdzielczości
- + mała niespodzianka

Wybrane przez Państwa zdjęcia obrabiam w kolorze, sepii oraz na czarno-biało.



Zapraszam na stronę Fotografia Szczecin - fotograf Szczecin, zdjęcia dzieci, zdjęcia ciążowe, zdjęcia ślubne
tel. 696 582 423
 
przyszła jesień, czas na promocje:-)

zapraszam na www.2xfoto.pl

na hasło "babyboom" otrzymasz 10% rabat na wszystkie sesje dziecięce, rodzinne i ciążowe:tak:
oferta aktualna do odwołania:tak:

26943_434641739347_350448289347_5526817_838350_n.jpg


67246_10150103240154348_350448289347_7433530_6025454_n.jpg
 
Łukasz Tokarski - Artystyczna Fotografia Dzieci, sesje z brzuszkiem, Gdynia, Gdansk, Trójmiasto i okolice




Artystyczna fotografia dzieci

Pierwszy uśmiech, ciekawe świata oczy, małe stópki, fałdki na nogach... Czekam na Państwa zaproszenie na sesje fotograficzne z Waszym maluchem. Uchwycimy pełne miłości chwile spędzone z rodzicami, rodzeństwem, najbliższymi.

Zajmuję się fotografią dzieci. Wykonuje sesje z noworodkami, niemowlakami oraz starszymi dziećmi.

Wykonuję również zdjęcia okolicznościowe np z chrzcin czy np pierwszych urodzin

Teraz równiez nowa propozycja dla przyszłych mam czyli sesja z brzuszkiem.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć na moja stronę http://www.lukasztokarski.pl/
W galerii fotografia dzieci sporo nowych zdjęc z sesji z maluchami.

Pozdrawiam

Łukasz Tokarski

www.lukasztokarski.pl

dane kontaktowe:

Lukasz Tokarski
E-mail:lukasz@lukasztokarski.pl Miasto:Gdynia Tel./fax:694592444


Fotografia dzieci, noworodków, niemowlaków
Fotografia dziecięca
Zdjęcia dzieci
Sesja z brzuszkiem
Fotografia rodzinna



 

Załączniki

  • odłosz dzieci.jpg
    odłosz dzieci.jpg
    24,1 KB · Wyświetleń: 345
  • odłosz dzieci (3).jpg
    odłosz dzieci (3).jpg
    52,4 KB · Wyświetleń: 332
  • odłosz dzieci (1).jpg
    odłosz dzieci (1).jpg
    50,3 KB · Wyświetleń: 333
  • odłosz dzieci (4).jpg
    odłosz dzieci (4).jpg
    52,8 KB · Wyświetleń: 383
  • odłosz dzieci (2).jpg
    odłosz dzieci (2).jpg
    14,3 KB · Wyświetleń: 329
  • odłosz dzieci (5).JPG
    odłosz dzieci (5).JPG
    50,7 KB · Wyświetleń: 348
  • ogłoszenia dzieci (1).jpg
    ogłoszenia dzieci (1).jpg
    17,4 KB · Wyświetleń: 332
  • ogłoszenia dzieci (9).JPG
    ogłoszenia dzieci (9).JPG
    58,4 KB · Wyświetleń: 329
  • ogłoszenia dzieci.jpg
    ogłoszenia dzieci.jpg
    27,7 KB · Wyświetleń: 327
  • ogłoszenia dzieci (2).jpg
    ogłoszenia dzieci (2).jpg
    57,9 KB · Wyświetleń: 330
Ostatnia edycja:
reklama
Ja nie jestem fotografem, ale chciałam polecić serdecznie tego, który robił nam sesję - BIELSKO_BIAŁA i szeroko pojęta okolica :-)

Firma nazywa się stylizer photo ( Stylizer Photo sesja brzuszkowa )
a oto kilka zdjęć, które dla nas wykonali (resztę można obejrzeć na stronie - również plener ślubny z ubiegłego roku
;-)). Gorąco polecam!!!

55.jpg45.jpg60.jpg17.jpg26.jpg57.jpg29.jpg41.jpg06.jpg
pencil.png
 
Do góry