reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Siadanie

ida7 to tak jakbys opisywala mojego malego. On tylko chce stac, wstaje przy wszystkim . Siedziec nie ma czasu , jak go posadze to 1sekunda i ja albo stoi albo na brzuch i zasowa do czegos zeby sie podciagnac.
 
reklama
Joasia ostatnio byłam u lekarza , wizyta trwała ok. godziny i wyobraż sobie ,że Maksiu przez ten czas ciagle skakał lekarka az złapała się za głowę .A ja go ubierałam to tez na stojąco, po prostu mały zadymiarz z mojego synka:-D ;-)
 
Moj dzidzius tez sobie niezle bryka:tak: z tym ze do siadania mu sie nie spieszy,najchetniej to by sobie pochodzil:laugh2: . Nie umie jeszcze sam stac, ale jak sie go przytrzyma pod paszkami, to by z checia smigal:tak: ;-) Swoja droga, to bardzo ciekawa jestem, kiedy nam usiadzie, juz jestesmy zwarci i gotowi, lozeczko na maxa opuszczone, wiec maly leniuch niech sie zbiera;-) ;-) :laugh2:
 
u nas Zuzia przestawiła się dziś z siedzenia na klęczenie i wygląda ja mały rumunek jak tak klęczy w łóżeczu trzymając się za szczebelki. Normalnie się rozczulam jak na nią patrzę i zaraz hyc dziecko na rączkach u mamusi i przytulanko :tak:
 
Casia- Zuzia to wie jak sprawić, żeby mamcia z łóżeczka szybko wyciągnęła :-)
Jeremi siedzi już pewnie, ale próbuje z tej pozycji położyć się na brzuszku i często ląduje buzią na kocyku. No i syrena mu się załącza ...
 
Maksiu udiadł samodzielnie jak miał ok. 8 miesięcy.
Ale zanim usiadł to wcześniej non stop chciał stać oczywiście podtrzymywany pod paszkami i skakać jak spręzyna:-D
powiem szczerze ,że gdyby były spacerówki stojące to bym miała trochę spokoju na spacerze:tak:
Ale myślę że sytuacja poprawi się na lepsze jak Maksiu w końcu zacznie chodzić a myślę że to będzie dość szybko bo już teraz potrafi przenieść ciężar ciała na jedną nogę i tak stać jak bocianek oczywiście podtrzymując się.
 
Szymek jezdzi w spacerówce od 5 miesiąca, oczywiście zaczęliśmy od pozycji półleżącej. Jeżeli chodzi o samodzielne siedzenie to zaczął jak skończył 8 miesięcy. W ogóle wszystko było jakieś takie na odwrót (według mego mniemania, ale ja nie mam wcześniejszych doświadczeń): najpierw raczkowanie, klęk w łóżeczku przy szczebelkach, stanie przy czym się tylko da a na końcu samodzielne siadanie (ze stania, z pozycji na czworaka)
 
klara_m nasz maly tez woli stac niz siedziec i kolysze tylkiem na wszystkie strony. Wczoraj zaczal jednak troche probowac siadac, przy zmienianiu pieluszki chwycil mnie za rece i probowal sie podciagnac, troche mu pomoglam i posiedzial sobie z minutke:tak: :-) . Mysle, ze jeszcze ze 2-3 tygodnie i sobie pieknie usiadzie oraz poraczkuje, bo tez juz mu w tym kierunku niewiele brakuje.:tak:
 
reklama
Paulina juz siedzi dobrze od ponad miesiąca. Ale jak jedzie w spacerówce to siedzi jakoś tak krzywo - przechylona w jeden bok. I jak ją poprawię to za jakiś czasu znowu krzywo siedzi:baffled::confused:. Zastanawiam się jak to wpłynie na jej kręgosłup :confused: .
 
Do góry