reklama

siedzisz z dzieckiem w domu - dorób sobie pracując w internecie

Temat na forum 'Mamy pracujące' rozpoczęty przez izabrza, 23 Październik 2012.

1. izabrza

izabrza Początkująca w BB

Praca dodatkowa dla każdego. 15 zł / h. Wprowadzanie danych na stronach www,
    wypełnianie ankiet internetowych. 3-5 godzin dziennie. Krótkie CV proszę
    kierować pod adres mailowy: agnescio@wp.pl

2. Kiulik

Kiulik Fanka BB :)

któraś z Was skorzystała???

3. reklama
  4. Eminem

Eminem Fanka BB :)

Nie wiem, nie wiem, takie ogłoszenia to powinny być w serwisach o pracy a nie na forum:)

5. wezka

wezka Początkująca w BB

Dziewczyny jeżeli chcecie sobie zarobić jakieś dodatkowe pieniążki siedząc w domu, to nie dawajcie się wpuścić w maliny! Naprawdę większość firm, które teraz się reklamuje w internecie to firmy-krzaki, niewypłacalne...
    polecam Wam fajnego bloga O finansach... | z socjologicznym zacięciem ;-), tam znadziecie sprawdzone informacje o rodzajach pracy przez internet, dowiecie się na co zwracać uwagę rejestrując się gdzieś, jakie firmy sią niewypłacalne itp ;-0

6. Nilcia

Nilcia Fanka BB :)

7. nowanka

nowanka Zaciekawiona BB

Hej :) zarabianie w internecie to nie jest ściema, bo sama tak dorabiam :) już pół roku na L4 jestem, bo się strasznie źle w ciąży czuję, a znowu pełne lenistwo to nie w moim typie i znalazłam całkiem niezła stronę, na której się zalogowałam i jestem ankieterką :D wiadomo kokosów z tego nie ma, ale jak wypełnisz dużo ankiet to już się fajny dodatek do pensji odłoży na jakieś fajne drobiazgi do pokoiku dziecięcego :) nie ma się czego bać, bo nic się nie płaci za logowanie ewentualnie można dostać bon np. empiku na książkę, co też wydaje mi się spoko pomysłem ;) a tu link do portalu Link do: Badania internetowe

8. kasandrja

kasandrja Zaciekawiona BB

dobrze wiedzieć, bo też nie potrafię siedzieć w domu bezczynnie. z tydzień tak wytrzymam, a potem zaczynam się nudzić

9. nowanka

nowanka Zaciekawiona BB

Dokładnie, dlatego poszperałam w internecie i znalazłam tę stronę z ankietami :) logowałaś się może na niej?

10. reklama
  11. nowanka

nowanka Zaciekawiona BB

Czy może mi ktoś powiedzieć, czy wypełniając ankiety przez internet muszę rozliczyć wniosek PIT? Bo tak się w to wkręciłam, że zupełnie nie sprawdziłam tego wcześniej i teraz nie wiem co mam zrobić... Kasa wypłacana jest przez PAYPAL i czy to jest na tej samej zasadzie jak z PAYBACK czy normalnie trzeba wypełnić roczne rozliczenie? Niestety nie znalazłam na stronie www.badanie-opinii.pl informacji o tym, stąd moje pytanie. Z góry dzięki za odpowiedź :)

12. ameliakorek

ameliakorek Początkująca w BB

Czy naprawdę da się cokolwiek na tym zarobić? ;)

Poleć forum