reklama

Siepniowe usg

Temat na forum 'Dzieci urodzone w sierpniu 2007' rozpoczęty przez Antylopka, 2 Styczeń 2007.

1. Antylopka

Antylopka Potrojna mamuska

na pierwszym usg mój Bąbelek miał 5,2mm. Moje kochane Maleństwo okazało sie jednak Małym Wielkim człowieczkiem, bo było to w 3 tygodniu ciąży:-)

2. Harsharani

Harsharani Gość

To musialo byc super przezycie :)
    Ja jeszcze nie doswiadczylam ;)
    A powiedz mi antylopka, wy sie staraliscie czy wyszlo w praniu?
    Bo napisalas ze w 3 tygodniu..wiec wydaje sie byc wyczekiwanym:)

3. reklama
  4. lidka

lidka Fanka BB :)

Moj pecherzyk mial na pierwszej wizycie u Pani gin 7,8 milimetra :-D Pani doktor ocenila ze ciaza ma od ostatniej miesiaczki ok 5-6 tygodni (czyli od zaplodnienia jakies 3)

5. Antylopka

Antylopka Potrojna mamuska

prawde mówiąc tak po środku... myslałam żeby zajść w lutym, żeby nie chodzić w upalne lato w dużym brzuszkiem, ale na mysleniu sie skończyło:) Mąż mnie namawiał do zrobienia testu zaraz jak nie dostałam miesiączki i był pozytywny, więc kilka dni póżniej poszłam do lekarza:)

6. syska241

syska241 Sierpniowa mama'07

ja mialam juz dwa usg,pierwsze,kiedy zupelnie nie spodziewalam sie,ze jest we mnie malenstwo...okazalo sie,ze jest i ma 9 mm.Po tygodniu bylam raz jeszcze,ponieważ mialam bóle brzucha i okazalo sie,ze serduszko już biło,a malenstwo mialo 11mm:-)następne usg czeka mnie za 2 tygodnie i nie moge sie tego doczekać...wspaniała chwila,kiedy widzi sie serduszko bąbelka...:)

7. Kira24

Kira24 Mamusia Adasia:)))

A może by tak własne sierpniowe foteczki z usg?:tak:

8. atas

atas Fanka BB :)

Fajny pomysła ale ja nie mam skanera a od tygodnia jestem na zwolniu takze w pracy tez nie zrobie;-)

9. Naur

Naur Fan(ka)

Doskonaly pomysl, jutro zeskanuje i zapodam. A za tydzien nastepne!

10. reklama
  11. lidka

lidka Fanka BB :)

Hej dziewczynki!

Mialam usg i poza fotkami mam jeszcze filmik na dvd! :tak: :-)
    Moj maluch bryka na calego juz :szok:
    ma takie slodkie malutkie stopeki i raczki z paluszkami :-) I plywa sobie, lapie sie za glowke, bierze raczki do buzi itp!!! :)
    Cudo!

12. atas

atas Fanka BB :)

Lida super!!!! Zazdroszcze ja to dopiero ide 26 do gina i nei wiem czy mi usg zrobi;-) Super ze sie mały/a dobrze rozwija:-)

Poleć forum