reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Siepniowe usg

Osz kurka Lidka wspaniały filmik!! Jak wyraźnie tam widać wszystko, to teraz śledź płeć bobaska.
Kira tez ładna pociecha!
Pamiętam jak Julka taka była..echh, jak to szybko leci.
 
reklama
Naur , bardzo szybko, pamiętam jak nie mogłam uwierzyć , że jestem w ciąży i idąc na pierwsze USG Weroniki myślałam sobie : Jak ja się zachowam jeśli lekarz powie , że tam nic nie ma, że test kłamał, a ja mam jakieś zaburzenia horm. Dodam , że to było ok 12-14 tygodnia. Dopóki nie zobaczyłam małej na monitorze miałam serce w gardle czy to napewno to. Te same emocje towarzyszyły mi teraz kiedy szłam na pierwsze USG. Niestety nie mam żadnych zdjęć ani z pierwszego , ani z drugiego USG zostały w szpitalu przy karcie "choroby".Z trzeciego USG mam cztery zdjęcia , ale tam prawie nic nie widać , bo to nawet nie zdjęcia tylko wydruk z drukarki, więc trzeba mocno się wpatrywać , żeby w ogóle coś zobaczyć.
 
Hej mam pytanie do was dziewczynki.Znalazłam na innym forum post jednej dziewczyny która napisała że jej dzidzia w 14 t.c miała 16 cm.Moja w 13 ma 7.5 cm,lekarz twierdzi ze wszystko jest ok.Czy to nie za duża różnica?Czy z moją fasolką jest coś nie tak,czy może ona maolbrzymka?:-) Jak to u was z ta wielkoscia?(długością)
 
Kira ona musi mieć jakiegos olbrzyma. Moj maluszek w 15t5d miał 9,2 cm. Wiec u ciebie napewno w normie. A masz podaną wagę bo ja mam 196 g a we wszystkich normach jest inaczej.
 
Nie,wagi mi nie podał lekarz ale na nastepnym USG zaptam.Dzieki za pocieszenie,mnie też sie wydawało że 16 cm to bardzo dużo,ale zawsze lepiej zapytac:tak:
 
O mamo! 16cm! To chyba jakaś pomyłka. Nie wiem ile bobo teraz ma (usg w pon.) ale Julka w 11tyg. miała 7cm.
 
Moj maluszek w trzynastym tygodniu ma 8 centymetrow (prawie tyle co Twoj Kira)i uwazalam,ze to duzo:-)
 
Kira super zdjęcie - jak ładnie widac dzidzie :-)
Ja też juz mam pierwsze zdjęcia tylko skaner nie podłaczony :-(
 
reklama
A oto i bobas :happy: Skany z 8 i 13t.c. ładnie widać różnice w rozwoju między kijanką a ludzikiem :szok: :laugh2:

54353650qk4.jpg


13th7.jpg
 
Do góry