reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Siepniowe usg

reklama
usg1.jpg

To moj maly synus, ktory zwinal sie w klebek pokazujac dokladnie swoj kregoslup:-DTo USG bylo robione 27.02.Dzisiaj mialam robione nowe ale doktorek nie dal mi zdjecia.:-(
 
No Ola, ale wygimnastykowany ;-) . Ja musze wysępić od męża fotkę naszego maluszka i zeskanować, to tez zamieszczę , no i może nowe będę miała, to i nowe od razu wstawię​
 
Super fotki. Na tym pierwszym zdjęciu to jak kurczaczek wyszło maleństwo;-). Niesamowite jaka zmiana po paru tygodniach - już prawdziwy mały cżłowieczzek:-)
 
pozwole sobie na umieszczenie mojego dobytku zdjęć :)
na pierwszym zdjeciu moja fasolka miala 7 tyg i 3 dni i mierzyła 12 mm, na drugim jest 11 tydzien i dzien (4,5cm) i 2 ostatnie-najswiezsze to 16 tydzien i 3 dzień na ostatnim zdjeciu widac rączke :)
 
wreszcie wyprosiłam u męża i pożyczył mi fotkę naszego maluszka. Nie jest może super widooczna i nie najnowsza, ale zawsze to coś :tak: . Zdjęcie jest z końca 15 tygodnia​

maluszeklb0.jpg
 
reklama
Do góry