reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2007 - wątek ogólny

reklama
kurcze ze te chorobska musza nas lapac wtedy kiedy nie powinny:wściekła/y:

Raabit ja normalnie sie czuje jakbym miala isc na jakis egzamin,dzis chyba w koncu zaczne pakowac torbe i skoncze prasowanie.:dull:
 
Dziękuję bardzo za przepisy Sylwia :tak:. Niestety nie będe mogła z nich skorzystać, bo i po czosnku i po cebuli mnie mdli w tej ciąży. Normalnie to uwielbiam i czosnek i cebulkę, a teraz nawet do smaku nie mogę nigdzie dodać :wściekła/y:. Wydaje mi się że bez antybiotyku sie nie obędzie. Kupiłam wczoraj tantum verde - tak mi gin poleciła - ale g... daje. Tzn jak ssie to ok, ale jak się skończy, to znowu mnie dychawica dopada. Niby mi w gardło zajrzała i stwierdziła że blade i nie ma obaw, wręcz sie śmiała ze sie martwię. No ale zobaczymy co fachowiec od górnych części ciała powie ;-)
 
Faktycznie się Kasia ociągasz z pakowaniem :-D;-). Ja ciągle zapominałam dołożyć kubeczka, sztućce. Teraz już drugi raz torby w komplecie :tak:. Po ostatniej wizycie w szpitalu musiałam część rzeczy poprać, część wymienić :rofl2:
Teraz torba moja i maluszka wożona jest w bagażniku (w środę już ją tam spakowaliśmy i sie przydała). My kawałek od miasta mieszkamy. Rano mąż mnie zawozi do rodziców do miasta jak jedzie do pracy, tu spokojnie czekam aż się coś wydarzy :-D. Tak to by trzeba było wracać parę kilometrów, a tak jesteśmy w ciągłej gotowości ;-)
 
Witajcie

U mnie dziś prawdziwa masakra myślałam że się w nocy wykończę!!!:szok::szok::szok::szok::szok:Cały dzień wczoraj miałam skurcze ale wieczoram ustały:tak::sorry:a po północy jak zaczęły mnie łapać:szok:myślałam że nie wytrzymam:no:były co 10 min. potem co 5 min.ale nie robiły się ani dluższe ani częstsze:no::no: ok. 6 rano znów odpuściły-jak ja już zaczęłam mieć nadzieję że wreszcie COŚ się dzieje:-(potem znów łapaly na nowo:sick::confused:teraz mam ale delikatniejsze a te w nocy były naprawdę bolesne...:szok::-:)szok: ja niewiem co to ma znaczyć:no: dziś mam ktg to może coś się dowiem ale chyba zadzwonię do gin.czy mogę wcześniej przyjechać bo już nie mogę:-(

Tym które idą na badania, do szpitala itp życzę POWODZENIA!

Nic nie spałam niewiem jak przeżyję ten dzień
 
Gosia kurcze może faktycznie jedź szybciej na to ktg? bo wykończysz sie tymi skurczami :-( a moze już cos sie w końcu zaczęło u ciebie dziać :tak:

Sylwia czyli cebulka po tym cukrze sama puści sok tak? :-D
 
Jolu a może to jakaś astma:-) Gdzieś czytałam, że w ciąży się zdarza. Tylko nie wiem czy 2 tyg przed porodem:szok:Twój suwaczek oszukuje: nie 15 tylko 14 dni, no chyba, że chcesz dłużej;-)
 
reklama
ja ze snem na szczęście nie mam problemu także nocka pod tym względem udana

kurcze ja też musze sie w końcu zabrać do dokończenia pakowania torby!!!

dziewczyny powodzenia na wizytach bo faktycznie dzisiaj co druga idzie do gin

Magda25 trzymam kciuki

miłego dnia (u mnie dziś upały więc nie będzie tak fajnie jak w ostatnie dni a szkoda :( )
 
Do góry