reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2007 - wątek ogólny

reklama
Ja już po lekarzu. Dostałam antybiotyk. Powiedział że są wyraźne wskazania do jego zażycia :sorry:. Podobno to jakieś powikłania po infekcji wirusowej z tego co on widzi (chyba od tego zapalenia jamy ustnej co miałam i nie doleczyłam ostatnio :wściekła/y:)

Sylwia - to od czwartku to tylko patrzeć jak maleństwu zachce się na świat. :tak:
 
Cześć Mamusie:-):-):-)
Czytam jak się męczycie z tymi skurczami i bólami i aż mi głupio że u mnie nic ale to zupełnie nic się nie dzieje:zawstydzona/y:, nie wiem czy to dlatego że jeszcze za wcześnie czy po prostu tak już zostanie do porodu?
Co innego stres - zaczęłam odczuwać taki wewnętrzny niepokój jak sobie uzmysłowiłam że to naprawdę już tuż tuż:szok:

Kira, Gosia - wy chyba najbardziej się wycierpiałyście i pewnie to Wasze dzieci najszybciej ujrzą światło dzienne:tak: trzymam kciuki!
 
Co tu tak pusto:szok::szok::szok:rodzicie może??? Ja mam stres ogromny przed tym dzisiejszym szpitalem (ktg) :szok:bolę się że mnie zostawią:-(Brzuch boli ale skurcze malutkie:blink:
 
Ja po badaniu, z dzidzią wszystko ok, mam przyjśc rodzic w środę po południu na dyżur mojego lekarza prowadzącego, czyli w czwartek będzie już po wszystkim. Teraz lece po Weronikę do dziadków.
 
Hej kobietki
Gosia ty to masz masakre, dzidzia juz mogla by sie nad mama zlitowac:no:

Mrozik
dobrze ze juz wiesz co masz robic z ta infekcja-dziadostwo ci sie jeszcze na koniec przyplatalo

Ja juz po wizycie
KTG w porzadeczku.Maly ma okolo 3050g,lezy glowa w dol,skurcze sa mniej wiecej co 10 min. ale slabe jeszcze.
Pytalam o te wibracje to nic groznego, ciezko mu bylo okreslic co to moze byc na 100%, kazda dzidzia ma swoje gestykulacje, najprawdopodobniej malenstwo sie przeciaga i wtedy tak sie trzesie, delikatnie, jak ptak ktory otrzasa swoje skrzydelka po deszczu-jak to Edyta okreslila:-D

Ja jak wrocilam od lekarza zauwazylam u siebie przezroczysty sluz z czerwonymi nitkami.:szok::szok::szok:Czyzby mialo sie cos zaczac dziac???Do tego brzuch twardy jak kamien.
 
Witam po wizycie,która jak podejrzewałam nic nowego nie przyniosła:dry:skurcze max 30%,wiec nic nowego,cisnienie 150/90 wiec za wysokie:-(ale czekamy,mam przyjść 9.08:baffled:
Mrozik chorowitku,trzymaj sie cieplutko:tak:
Magda to dobrze ze z dzidzia ok:-)jeszcze masz chwilke dla siebie
Raabit,zasyp cebulke cukrem a sama pusci soczek:tak:
Li_monka witamy po przerwie,dawno cie nie było:-)
Sylwia czyli godz.zero zbliża sie wielkimi krokami,trzymam kciuki:blink:
Gosia biedaku,daj znac jak po wizycie,mam nadzieje ze już niedługo będziesz sie męczyc:tak:
 
Ola super że się spytałas o te ruchy ale mi ulżyło bo już zaczełam snuć czarne scenariusze, pisałam do Ciebie na gg ale chyba masz wyłaczone:tak:
 
Cześc dziewczynki:-)

Ja dzisiaj strasznie poźno sie dołączam ale to dlatego, że dzisiaj mnie jakas spiaczka dopadła i nie mogłam sie obudzić:-);-) potem trzeba było zaliczyc sklepik bo mleczlka do kawusi mi zabrakło:-) no i juz jestem z kawusia na stanowisku i nadrabiam zaległości;-)

Ola, Kira dobrze, że z dzieciaczkami wszystko ok, ale mogłoby sie cos ruszyc zwłaszcza u Kiry bo męczusz sie ochana juz strasznie długo:no:

Ola taki sluz to może byc czop więc może sie u Ciebie zaczęło:-) mam nadzieję, że tak i że nie będzie sie to wlekło jak u dziewczyn tylko juz poleci z górki:-):tak::-D

Madzia dobrze, ze Cie jeszcze do domku wypuscicli:-) powiedz mi jak to masz przyjsc do porodu w srode:confused: co będa Ci wywoływac:szok::confused:
 
reklama
sylwia mam nadzieję że szybko powitasz maluszka:-)

mrozik głowa do góry będzie dobrze dzidzia już duża to leki tak nie szkodzą:no:;-)

Magda to tylko pogratulować że wszystko ok i życzyć szybkiego bezbolesnego porodu:-D

ola dobrze że u Ciebie ok a taki śluz może się pojewić po badaniu ginekologicznym pod koniec ciąży:tak:

Kira życzę większych skurczy ale tych porodowych żeby dzidzia się szybciutko urodziła bo męczysz się biedna:-(;-)no i niższego ciśnienia:-D

Ja powoli się szykuję na to moje ktg:tak:ale się boję:szok: dziewczyny jak długo leży się pod ktg bo nie pamiętam:zawstydzona/y:mam nadzieję że krzyże mi do łóżka nie przyrosną:szok::-D
 
Do góry