reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2007 - wątek ogólny

reklama
Magda juz w srode mas zprzyjsc?wow:szok:a to juz napewno?to beda Ci wywoływac?
mrozik biedaku lecz sie szybciutko zebys przywitala swojego skarba zdrowiutka;-)
li_monka ja tez nie mialam robionego ktg:no:
Ola moze w koncu u Ciebie sie cos ruszy skoro to moze byc czop:tak:
Gosia trzymaj sie dzielnie i sie nie denerwuj co ma byc to będzie a my bedziemy trzymac za Ciebie kciuki:tak:

ok ja uciekam sie szykowac bo za godzine jade do mojego ginka,ciekawe co tam u mnie,pewnie mi powie ze bede chodzic do konca,nie wiem czy sie cieszyc czy nie,ale strach coraz bardziej mi sie udziela i najlepsze jest to ze porodu az tak sie nie boje ale tego co bedzie potem,boje sie okropnie :-:)sorry:
 
Cześć!
Ja dziś ogólnie skurcze mam co jakis czas, ale na rarazie nic sie niedzieje, siedze iczekam a to czekani potrafi juz wykończyć.
Gosiu, Kira naprawde sie meczycie współczuje mam nadzieje ze juz Wam niedługo zostało.
Sylwia takie mdłości czy cos takiego to jedne z objawów zbliżającego sie porodu i dobrze ze juz niedługo do szptala bo moze niedługo przywitasz juz Majeczke
Madzia25 dziękuje za numer przesyłam Ci swój na priv, a swoja droga beda Ci wywoływać poród? bo ja mam termin na 17sierpnia a mój gin ma w szpitalu 18sierpnia wiec sie zastanawiam czy sie go niezapytac zeby mnie przyją do szpitala bo niestety u mnie w szpitalu personel to do d.. wiec byłabym spokojniejsza a z drugiej wolałybym zeby mały sam sie zdecydował.
Raabit ja ktg mam 30-40min
Mrozik duzo zdrówka dla Ciebie
Ola taki śluz to po badaniu sie pojawia czasem w ostatnich tygodniach
Ja to chyba zostane tu ostatania....
 
OJ RUSAłECZKI:-) Ja też bym chciała być taka pełna wiary, że to już niedługo...........ale coś nie jestem.:-(
Wiecie co, ostatnio dni spędzam w domu - głównie leżę- i jak widzę to jest błąd. Dzisiaj byłam na zakupach- 3 większe sklepy( ok 1, 5 godz). I tak mnie boli spojenie ( i dobrze!!!!!!!!) czuje, że coś się od środka pcha. TRZEBA DUżO CHODZIć - ja nie mam w czym i gdzie:-p, a ze szpitala na spacery nie puszczają( chciałyśmy iśc- portier nas zbeształ:zawstydzona/y:). RUSAłKI- macie w czym, macie gdzie spacerujcie!!!!!!!!!!!!Sądzę, że to przyspieszy.
 
Gosia u mnie KTG trwa 20 min
Li_Monka ja od piątku chodze na KTG sama z siebie właściwie,raczej dla kontroli,ale nie mogą Ci odmówić:tak:
Janbor,dobrze że możesz spać,wypoczywaj bo potem to cieżko:-)
Kasia trzymamy kciuki za wizyte:tak:
Natalka głowa do góry,moze nie będzie tak źle;-)
Sylwia bardzo chetnie bym sobie pospacerowała i próbuje,ale jak po drodze nie mam żadnej ławki,żeby przysiąśc na chwilka to jest koszmar,normalnie mi spojenie rozrywa,szyjka mnie strasznie boli,nie mówiąc już o skurczach i twardnieniu brzucha-wracam do domu prawie na kolanach i ze łzami w oczach:no:ale chodze,ile moge,bo jak sie na dłużej położe to mam tak samo:-(tragedia jakas:-Dkaleka normalnie
 
u mnie tez sloneczko swieci :)

do lekarza mam na 8 sierpnia

jutro tesciowa przylatuje i kamerke przywiezie, wiec bedzie co nagrywac hehe

mi wczoraj brzuch twardnial a tak to dobrze sie czuje :)
 
reklama
Wróciłam. I nadal nic niewiem. Oczywiście skurczy nie miałam jak tam leżałam więc nie miało się co rysować:-:)-:)-(serduszko dzidzi ok:tak::-Dna badaniu nie byłam więc nic więcej niewiem:no::-(

A te skurcze to mówiła pani doktor że mogą tak robić-będą jakiś czas a potem się wyciszą i koniec:-:)-:)-(
Ja niewiem jak długo będę się tak męczyć jeszcze...
 
Do góry