reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2007 - wątek ogólny

Hej kobitki, widze po suwaczkach że wasz poród tuż tuż i jak się czujecie?Pewnie wam ciężko w końcówce ciąży a jeszcze te upały, ja jestem wykończona jak tak pochodzę po mieście.A tak wogóle to mam termin na 4 stycznia:-D, jeszcze tak długo..........................
pozdrowienia i trzymajcie się:tak:
 
reklama
GOSIU a może mycie okien , szorowanie podłogi , długi spacer i na koniec dnia ostry seks. Ja gdybym była zdesperowana nie wahałabym się przed niczym:-)
Ja ze szpitalem jeszcze nic nie wiem......................:-(
 
sylwia próbowałam już chyba wszystkiego...:zawstydzona/y::-(i nic :szok: już mi się pomysły kończą...i siły:-(

ola u nas poród zaczynają wywoływać tydzień po terminie:tak:chyba że cioś nie tak jest to wtedy wcześniej:blink:
 
Sylwia jak będziesz coś wiedziała ze szpitalem to daj znać :tak:

Gosia współczuje ci :-( ale zgodnie z suwaczkiem masz jeszcze aż 10 dni do terminu wiec przypuszczam, ze nikt szybciej nie zdecyduje sie u ciebie na wywołanie porodu :no::sorry:
 
Witajcie dziewczynki w słoneczny dzionek.
Jeszcze raz dziękuję za gratulacje :)

Gosia biedaczko życzę szybkiego rozdwojenia i radości z malucha.

My z Olusią spędzamy dzionek na leniuchowaniu. Grzeczna ta moja córa, je i śpi, w ogóle nie płacze i jest kochaniutka. Troszke ją brzuszek pobolewa od wczoraj i mamusia masuje troszke.
Muszę poczytać co mogę jeść a czego się wystrzegać.
 
JUż jutro szpital!!!!!!! ech. żeby chociaż tam internet był - wzięłabym laptopa i z WAMI czułabym się prawie jak w domku:-)
A teraz mam robotę na pół dnia. Jakiś czas temu kupiłam poduszkę do karmienia na Allegro. Używaliśmy jej w nocy pod nasze poduszki, żeby było wyżej. Teraz myślę zdejmę poszewkę i upiorę, żeby dla Malutkiej była świeża. Rozsuwam.............i tysiące kulek styropianu wysypało sie na łóżko...............W poduszce na szwie 2 wielkie dziury( nie zszyte po prostu). Teraz mąż zbiera łyżką stołową, ale juz mu sie nudzi. Teraz na mnie kolej.:-) Za chwilę przyjdzie mama......
Nie dość, że czekałam na poduszkę 3 tyg i prosiłam ciemną poszewkę( dostałam kremową) to jeszcze TO.
JAK Wam przyjdzie do głowy prać wasze, najpierw sprawdzcie czy nic się nie sypie:tak:
 
raabit nawet nie myślę o tym żeby mi poród wywołali :no: ola pytała kiedy wywolują poród więc jej odpowiedzialam jak to jest w naszym szpitalu:tak:

A ja ciągle tak fatalnie się czuję:-(nie mam już sił :-(
 
reklama
Witam po drzemce i po kawce:-)
Ola u nas max 10 dni,potem cos nie tak jest z łożyskiem,i nie wolno dłużej trzymać:tak:
Gosia tzrymaj sie,juz niedużo masz,miejmy nadzieje ze urodzisz przed terminem,albo twoje bóle troszke ustąpią:-(
Sylwia trzymaj sie tam i odzywaj sie na koma co z Tobą,życzę Ci żebyś szybko miała Majkę przy sobie:tak:
 
Do góry