reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2007 - wątek ogólny

No to ładnie Rybka z tą Twoja kotką:sorry2::-p no cóż beda dwie mamusie w domku tylko, że to rzeczywiscie problem z takimi małymi kotkami no i jeszcze Wasza dzidzia:baffled:

A ja dostałam własnie smsa od Edyty, ze nie zrobia jej jutro tego cięcia tylko w poniedziałek bo z nią przyjęli jakąs laskę własnie na jutro a jej nie i teraz bedzie musiała tam leżec do poniedziałku. Biedna sie popłakała i mi jezcze pisze, że pewnie z tego wszystkiego dostanie bóli i urodzi normalnie:sorry2::baffled: co za patafiany jedne:wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
kurcze,miala ktoras z Was zalecone bardz proponowane badanie tzwn.wymaz z pochwy i odbytu?na jakies paciorkowce?dalam ciala bo mam na kartce zeby zrobic 36-37 tydzien ,musze chyba jutro to zalatwic bo potem bedzie za pozno ..
niby moj gin mowil ze to nie jest obowiązkowe jako tako ale warto..
w klinice gdzie mam rodzic tez cos mi lekarz wspominal o wyma,zie tyle ze tylko z pochwy.
mialyscie cos takiego?
 
Jestem dziewczynki i nadal 2w1 :tak: nie odzywałam sie bo rodzinka u mnie była :-)

Janbor ty sie nie denerwuj tak tymi pytaniami zwłaszcza jak twoja mama pyta :tak: nie dziw sie że ona sie martwi, w końcu jesteś jej dzieckiem :-D a mi jest bardzo miło jak ktoś sie pyta jak sie czuje i wogóle interesują sie moim zdrowiem i dzieckiem :-D lepsze to niż mieliby mnie olać i nikt by sie mną nie zainteresował! a tak wiem że niektórym osobom bardzo zależy :tak:

Edyta współczuje :-( ja to bym chyba wolała pojechać do domu i przyjechac drugi raz w poniedziałek! w końcu to pare dni! :szok:
 
raabit
a ja wlasnie mialam pisac ze Ty to chyba juz rozdwojona bo Cie nie widac :-)
Jak u ciebie sprawa z cesarka?
wiem,ze maja czekac do pierwszych skurczy,tak?
a u mnie jest inaczej,mam termin z OM na 28.08 ,z pierwszego usg na 4 wrzesnia a chca zebym miala ciecie 23.08..
lekarz twierdzi,ze termin z OM jest malo realny bo dzidzia mala..ze raczej ten 4 wrzesien..wiec cesarka 23..zamotalam..
 
Melduję się w dwupaku:eek::-(
Byłam z córką na spacerze zrobił się wiaterek więc posiedziałyśmy sobie w cieniu:tak:Wpadłam zajrzeć czy żadne dzieciaczki się nie pojawiły:szok:a tu nic ale może Magda wieczorem już przytuli maluszka (może to zmobilizuje nasze maluchy do wyjścia:eek::-D)
Edyta kolejny przykład niekompetencji lekarzy???:angry::angry::angry:po co ona biedna ma tam leżeć:szok::wściekła/y:równie dobrze mogli ją w poniedziałek wziąć do szpitala:eek:oj ta nasza służba zdrowia...:-(TRZYMAM KCIUKI EDYTA - JUŻ NIEDŁUGO:-)

A u mnie nadal fatalnie już nawet nie chcę was tym zanudzać:no::-(dodatkowo pojawiły się skurcze jedne bardziej inne mniej bolesne:eek:ale nie są regularne:no:...niestety...:-p
 
Rybka tak u mnie cesarka na 100% bo mały leży nóżkami do dołu. Mam cierpliwie czekac albo na skurcze co 10 minut albo na odejście wód płodowych. Termin z OM mam na jutro ale jak nic sie nie bedzie działo to mam iść do szpitala 16 sierpnia w czwartek. Ja uwazam, ze to lepiej czekac na sygnał organizmu niż wyciągać dziecko na siłe jeśli nie jest na to gotowe. A jeśli twoje jest małe to tym bardziej dziwne ze będziesz miała cesarke tyle szybciej niż wskazuje na to termin :szok: każdy dzień dłużej w brzuszku to maluchowi wychodzi na dobre :tak: takze cierpliwie czekam :-)
 
Raabit ja wiem, że mama sie martwi bo w koncu jedena corka jestem ale dzisiaj mam akurat taki dzien niezbbyt dobry i jakos mnie to wszystko dobija ale masz racje lepiej jak sie ktos dopytuje niz jakby wszyscy mnie olali, bo wtedy to dopieor byłoby mi przykro:-(

A Edytka moim zdaniem lepiej niech nie wychodzi z tego szpitala bo jakby w poniedziałek przyszła to znowu by sie mogło okazac , że ktos przed nią przyszedł i znowu zajmie jej miejsce.Juz niech sie lepiej wymeczy te kilka dni a przynajmniej juz jej nie zbedą:sorry2::dry:
 
Janbor ale ja nie rozumiem jednej rzeczy :szok: to u Edyty w szpitalu robią tylko jedną cesarke dziennie? czy o co chodzi w tym czekaniu? :shocked2: jakies dziwne to wszystko :baffled:
 
reklama
Do góry