reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2007 - wątek ogólny

Janbor to super że malutka grzeczna i że masz dużo mleczka - tylko pozazdrościć:-), zaglądaj jak najczęściej i opisz poród w wolnej chwili:tak: (chociaż pewnie masz ich niewiele)

Pozdrowionka i dużo zdrówka dla Was!
 
reklama
nadal 2w1

Gratulacje Kira !:-D Biedaku nameczylas sie :szok:
I dla Ciebie Marcheweczka:tak:


Ja nic nie czuje:confused::no::wściekła/y: jestem wsciekla bo teraz jak jest Sebastian i dzidzia ma sie urodzic to wszystko sie cofnelo:angry:

Dzisiaj przygotuje kapiel goraca ze parowac bedzie i calym brzuchem w niej siedziec bede. Juz nie wiem co zrobic termin na niedziele a tatus zalamany:-(
Jak to nie pomoze to juz nie wiem:-(

ehh... tragedia :sad:
 
Elis rozumem Ciebie my tu tez czekamy po terminie i nic ale moze uwazaj z ta kapiela.
Janbor to masz super ze juz jestes z dzidzia w domku, trzymaj trzymaj kciukasy za te nierozdwojone!:-D
 
hej
ja już po wizycie i niestety nic nie zapowiada rychłego rozdwojenia :(
wiem tylko że szyjka sie nie zmienia i jak do 3.09 nie urodzę to mam sie stawić w szpitalu
bardzo mi smutno z tego powodu...
trzymam za was kciuki i myslę że i u mnie coś sie ruszy!!!
 
mam jeszcze pytanie czy któraś z was piła ten napar z liści malin bo ja mam ale nie wiem czy to coś daje czy nie
 
reklama
Czesc dziewczyny!

wzoraj byla u nas okropna burza a dzis nie mialam caly dzien czasu.
byłam dzis u lekarza,mam rozwarcie na poltora palca,wszystko jest juz gotowe do porodu i lekarz powiedzial ze teraz trzeba czekac:sorry2:moze byc dzis a moze byc za tydzien:szok:moja mała,okazala sie wcale nie taka mała,wazy podobno 3400 co jest dziwne bo 2 tyg temu wazyla 2300,no i ma podobno dłuuugie nogi-a to to po tatusiu:sorry2:ja po tej wizycie odczuwam jakies bóle ale nie wiem czy to mała sie tak rusza ze bola mnie wnetrznosci czy to jakies skurcze:baffled:


Natalka i lidka powodzenia jutro,trzymam za was kciuki!!!!!!
Aneta ja tam nie wiem jak ma byc,nie miałam zamiaru Cie denerwowac,ale myslalam ze to znou jakis lekarz konował,ostatnio pełno ich było o czym sie przekonały nasze dziewczyny i myslalam ze poprostu to olewa,ale skoro jest wszystko ok to dobrze:tak:zycze Ci powodzenia,oby posżło jak najszybciej i jak najmniej boleśnie!!
 
Do góry