reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2007 - wątek ogólny

Jeszcze raz OGROMNE GRATULACJE DLA LIDZI,DZIDZIUSIA I OCZYWISCIE DZIELNEGO I DUMNEGO TATY :-)

Wiecie co dziewczyny,normalnie to jest jakies niemozliwe ale dzis urodziła juz dziewczyna z pażdziernika,miała termin na 9,i to urodziła synka 2400 wiec całkiem niezle,ale normalnie szok my z sierpnia nie rodzimy a z pazdziernika juz rodzą:szok:
 
reklama
Carioca77 ja dostałam ten napar bez problemu w sklepie zielarskim wiec może w takich sklepach pytaj :)

Kasia ja też nie mialam robionego KTG i właśnie sie zastanawiam czy to dobrze a ty pytałaś swojego gina czemu cie nie kieruje na KTG? ja właśnie nie wiem czy jechac do szpitala i prosić o to???

Limonka coś ty miała za badanie że aż tak bolało??? co za lekarz???

a swoją drogą dziewczyny myślę że u nas to tak będzie od razu skurcze i na porodówkę!!! hehe marzy mi się no nie???

kurcze troche jestem przerażona tymi tłumami na porodówkach mam nadzieję że znajdzie sie troche miejsca jeszcze dla nas hehe a w ogóle to marzy mi sie pusta sala porodowa.....

GRATULACJE DLA NOWYCH MAMUŚ!!!I DLA ICH DZIECIACZKÓW!!!

pozdrawiam
 
Normalnie szok z tymi październikówkami:szok: dziewczyny bierzemy się do roboty:-p

U mnie pojawił się śluz z nitkami krwi... może poród już tuż tuż:eek: skurczy brak:sorry2:

Kasia, Aniulka - wystarczy się przejść do szpitala na izbę przyjęć ginekologiczną i powiedzieć że już termin porodu i powinni wam zrobić ktg bez problemu:tak:, ja byłam umówiona bo ten lekarz co mnie badał to kolega mojego wujka:baffled:
 
witam dzisiaj jako pierwsza!!

nocka przespana, ja nadal w dwupaku, bolą mnie biodra nie wiem czemu ale ostatnio co rano sie budze to mnie bolą biodra chyba brzuszek juz za ciężki!!

Limonka ja chyba pójde w poniedziałek i poprosze o to KTG zobaczymy co powiedzą mam nadzieje że nie odeślą mnie "z kwitkiem"

u mnie jeszcze ani czopu nie widać ani chyba brzuszek nie spada... ciekawe jak długo jeszcze??

a tymczasem miłego dnia ide na śniadanko papa
 
Czesc Dziewczyny... ja niestety mam nieprzespana noc... to juz druga:no: do wtorku coraz blizej... juz mnie ciekawosc zrzera jak tam moje malenstwo. Zastanawiam sie do kogo znas bedzie bardziej podobne.
Jak Wasze szkraby beda mialy na imiona?

Helena- ja mam planowana cesarke i termin bede miala ja robiona w 40 tygodniu. zobaczysz ani sie obejrzysz a bedziesz w 9 miesiacu... a on niestety sie bardzo dluzy!!!! Przynajmniej jest tak umnie
 
Witam sierpniowe rusałki:-( Moja malutka cały czas jest w szpitalu bo ma kłopoty z oddychaniem ( zapomina ,że trzeba oddychać) i nie ma odruchu ssania ( karmiona przez sądę). Serduszko natomiast jest ok. Robiono tez badania genetyczne( moja choroba jest genetyczna) , tez wyszły ok.Nie piszę na bb, bo codziennie jestem w WArszawie- nie mam czasu.
14 sierpnia rano robiono mi ktg. Jeden raz tętno spadło do 110. Dowiedziałam się, że ide na indukcję. Zabrano mnie na porodówkę na salę porodową ( sosnową) podłączono pod ktg i tak lezałam 6 godzin.O 6. 30 zjadłam 2 chrupki:-D - musiałam być na czczo i czekałam 6 godz. Zadzwoniłam po męża:-) Bałam sie, ze nic z tego nie wyjdzie - jedna laseczka dwukrotnie chodziła na indukcje i wracała z brzuchem.... O 12.30 podłączono oksytocyne. O 14 był mąż ( i mama i tato:-)). Ok 15.45 - mąż poszedł na papierosa a ja poczułam ,że coś mi pękło. Zadzwoniłam do męża. Okazało się, że odszedł czop i pękł pęcherz.. Zaczeły się bóle. Wtedy zakochałam się w Arturze po raz drugi. Zmieniał mi koszule, podkłady ( dużo wód) , nosił basen. Ja nic nie musiałam mówić. Sam widział, czego chcę. Z jednej strony kroplówka, z drugiej ktg - a ja co chwila siadałam, kucałam , kładłam się. Pamiętam, że odczucałam na te czujniki od ktg.Gumki od przymocowania cisnęły mnie w brzuch. Artur je przyczepiał:-) 2 razy graliśmy w tysiąca - wygrałam:-D.
Miałam ok 5-6 skurczy partych. Był przy tym mąż i mama. Przy ostatnim (o 19.56)przytuliłam się do męża bbb mocno............i wyskoczyła Majeczka, a on dzielnie przeciął pępowinę( mówił, że tego nie zrobi):-)
I to na tyle...................
Błagam , módlcie się za moją dziecinkę( ja juz chyba nie umiem)...............
 
sylwia niezbyt często zaglądam teraz na forum nawet nie wiedziałam że Twoja dziecinka ma problemy :-( JESTEM Z WAMI myślę o was cieplutko i modlę się za Majeczkę napewno będzie dobrze:tak:trzymam kciuki mocno:tak::-)

Czy ktos mi może wyjasnic skąd te problemy z dzidzią Sylwii? Bo chyba przeoczyłam:zawstydzona/y:

A u nas w porządku:-D mały jest spokojny ale kiedy jest głodny to wogóle nie ma dyskusji:szok: musi dostać od razu:eek::-D w nocy wstaje 2 razy na karmienie w dzień trochę więcej broi ale to dobrze:tak:. Chodzimy na spacery. Wiktoria dzielnie pomaga chociaż charakterek to ona ma...:rofl2:Są dni kiedy nie mogę uwierzyć we własne szczęście-że maluszek jest już z nami:eek::tak::-D
Pamiętam że po porodzie jak leżałam na sali to tak myślałam sobie żeby to tylko nie był sen bo bałam się że tylko mi się przyśniło że mam już małego przy sobie...:zawstydzona/y:

Gratuluję wszystkim mamusiom a tym 2 w 1 życzę szybkich i łatwych rozdwojeń!!! :-D
 
Sylwia.. pamietaj ze kazda z nas bardzo mocno trzyma kciuki za Twoja Majeczke. Bardzo dobrze ze sie odezwalas. Pamietaj ze jescze dzien lub dwa i wszystko zacznie wracac do normy.Juz niebawem bedziesz napewno moggla przytulac swoje szczescie do pierci i cieczyc sie z Arturem ze ma Was obie. Tego z calego serduszka Ci zycze... jak znajdziesz chwile to pisz co tam u WAs... Bzi
 
reklama
hej dziewczynki:-)

ja nadal 2w1
termin na jutro:szok: ale chyba przenosze bo nic sie nie dzieje:-(
przez ostatni miesiac tak meczyly mnie bole i skurcze a teraz jak ma sie zaczac to cisza:wściekła/y::angry::no:

Gratulacje dla nowych mam !

Zycze wszystkim milego dnia:tak:
 
Do góry