reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Sierpień 2009

reklama
Cholipka tak się zajadłam lodami, że zapomniałam o mszy. Musze do chrztu mieć tą karteczkę ze spowiedzi. I tak się zastanawiam czy ksiądz w konfesjonale to długopis ma?
 
Zaraz jadziemy z m. do sklepu, to juz wiem co na pewno sobie sprawić muszę :-p LODY :-p wszystko przez Was :wściekła/y::-)
Poza tym to na słodkie mam ochote ciągle ostatnio jak nie wiem. :baffled:
 
reklama
a ja jestem zła,odebrał mi mąz wyniki i juz sie martwie
zero poprawy,a nawet gorsze mam,do tego leukocyty mi podskoczyły ponad norme:wściekła/y::wściekła/y:
 
Do góry