Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

no mam nadzieje,że nie wyskocze choc powiem szczerze jakos dziwnie dzisiaj sie czuje,ale mojego nie ma więc napewno bede grzecznaO Iwonka widzę, że przygotowania idą pełną parą. W końcu u siebie to i po swojemu prawda? Tylko ty mi tu nie wyskocz jak Majaam z konopi bo ja już wtedy to się zacznę stresować na maxa!



poza tym leza juz tak nisko i gleboko ze wszystko boli, szczegolnie krocze tak sie pchaja... no i z obliczen wynika ze waza +/- 2350g kazda 

, ze wzgledu na rozmiary moich spuchnietych nog kazali mi zrobic badanie krwi i to zaraz po wizycie - bo nie wiadomo czy do nastepnej dotrwam (a mam isc niby 6 sierpnia, oby ostatni raz) - chca sprawdzic na wszelki wypadek czy z nerkami i innymi narzadami wszysko ok, chociaz gin mowi ze te spuchniete nogi to nic innego jak ciezar ktory musza utrzymac i jakies 2 tyg po porodzie wszystko sie unormuje...
)


ale deli, stronka zawodowa (wiem ile to roboty przy tym - robilam kiedys strony w html'u, ale szybko skonczylam bo ja malo cierpliwa jestem
)