reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

witam sie
zycze wszystkim chorowitko duuuuuuuzo zdrowka

mam problem z Mikusiem, bo w pepuszku zrobila mu sie gulka i chyba jest wypelniona ropka; kurcze nie wiem co to jest i od czego. jutro z rana idziemy do doktora ;-(
 
reklama
Witam
Nel ma okropny katar i nie chce przez to jesc i jest marudna:wściekła/y: Dolaczam do grona chorych:-(
Ide poczytac co wczoraj i dzisiaj u Was.
Milego dnia wszystkim
 
Kasia ja rysuję - ołówkiem i suchymi pastelami, to się liczy? ale faktycznie, czasu brak, więc...
Kasiu pamiętam jak mi kumpelka opowiadała, że jak nie wychodziła z synkiem (2-latek) na dwór to się maruda robił straszny;

no a Ninkę męczy to ząbkowanie już mocno, trochę się pobawiła na macie, ale zaraz rączka do buzi i płakusia:baffled: teraz drzemie, ale wciąż się wybudza z żałosnym cichym popłakiwaniem; niech już wyjdzie ten pierwszy ząbek bo mi jej okropnie szkoda:-(a to może trwać jeszcze wiele tygodni;
 
Andariel oczywiscie ze sie liczy, podrzuc mi fotki a ja podrzuce do adminki moze im sie spodoba, moj mail kaskax25gmail.com
Uch zabkowanie zmora i dziecka i rodzica, odpukac nas to jeszcze nie dotyczy:sorry2::sorry2:Moje miesne dziecko wpałaszowało dzis spora porcje zupki jarzynowej z kurczakiem i zadowolony, widac ze z mieskiem lepsze:-D
 
u nas też te ząbki męczą...:-( dziś od rana miągwa sobie jezyczkiem i trze dolne dziąsełka.. robie jej masowanka.. palcem i taka gumową szczoreczką na palec zakładaną
toaleta paznokietkowa zrobiona i teraz Zosia posypia :-) brzusio pełny - kaszkę dziś zjadłyśmy i było mniami :-D
 
reklama
hej Dziewczynki:)

Mnie dziś męczy od rana potworna migrena i mdłosci mam...nawet sobie pomyślalam,ze moze w ciaży jestem ( tak bym chciala....:) serio! ),ale nie chce nawet testu robic. Dwa tyg temu robilam i nic nie wyszlo,wiec jesli teraz to ciaża to tylko i wyłącznie UROJONA ;-) ( niestety...). No poza tym nie dostalam jeszcze miesiaczki...ale ponoc można zajsc jeszcze przed pojawieniem sie miesiączki...hmmmm...eeeee..na pewno to tylko migrena.

Podczytam teraz co tam u was,ale przyznam,że ciezko to idzie bo łepetyna mi po prostu puchnie z bólu..

Sciskam. Ale mrozi,co? chyba od 10 lat takiej ziemy nie bylo...
 
Do góry