reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

a ja idę chyba moją obudzić, no bo ileż można spać???
[wczoraj były problemy z zaśnięciem przez ząbkowanie, tak mi jej szkoda było; była zmęczona na maxa, oczka szparki, a co przyłożyła główkę do podusi to zaraz w ryk; nie pomagał nawet cycuś i lulanie]

Pewnie odsypia:-).

My robimy pierwsze podejscie do drzemki:-D. Może mały zbój zaśnie, to sobie w koncu kawę zrobię.

noc masakryczna:no: do 3 spała ładnie a potem juz w naszym łozku ale co zasnęła to ja ją budziłam i męża tez, kaszel mam jak suchotnik:szok::szok: nic mi nie pomaga i co noc to gorzej!
Sempe, na kaszel ponoć dobra jest herbata z lipy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
witam witam :-)
Malutka zasnęła pod karuzelką więc wpadłam do Was :-) ciekawe ile pośpi. moje dziecię zaczyna mi coraz ładniej sypiać w nocy. wczoraj i dzis dopiero o 5 się obudziła na cycusia :-) dorasta moje bejbi hihi :-) a tak w ogóle to pfu pfu żeby nie zapeszyć :-p
za oknem -16 więc nigdzie się nie ruszamy z domu... poza tym mam tyyyyle do prasowania...:baffled:
chyba dziś dam Małej pierwszy raz kaszkę ale się jeszcze zastanawiam :-p
 
Witam,
widzę że wszędzie dziś mrozisko
u nas rano -22 :baffled: brrrrrr teraz -17 a ja muszę iść zaraz na zakupy :baffled: tylko wlazłam tu poczytać co u Was póki Marcepan mój śpi ;-)
Sempe współczuję kaszlu - u mnie ostatnio też byl i mały się budził przeze mnie :nerd: ale szybko przeszło
 
Witam w mroźny dzień
Znów ze spaceru nici :sorry2:
U nas ciut lepiej ze spaniem, Karolinka zasypia o 20 budzi sie 1-2 a potem 5-6 i potem spimy do 8 :blink:
Teraz spi a ja szybka kawka :tak:

Trzymajcie sie cieplutko i nie dajcie sie choróbskom OBY DO WIOSNY :tak:
 
Witam się i ja,
u nas teraz -16 na II pietrze wiec na conajmniej -18 a podobno w nocy to było -28!!!!tragedia...
Zośka sie huśta na huśtawce i gada do misia a ja czekam tylko jak mój Ł. wróci od rodziców i jade na miasto Zosi jedzenie pokupować bo już nam 1 obiadek został, a przecież tatuś taki obeznany ze by jakieś złe pewnie pokupował.:/
 
Hej
Mnie lep napierdziela od rana, Miłosz cos marudzi, za oknem -19 i tak jak Mika mowi byle do wiosny.
Mateusz marudny jak 150 dawno na dworzu nie byl to wkurzony.
Dla wszystkich chorowitkow duzooooo zdrowka
 
Mała śpi. W końcu się ubrałam i zjadłam śniadanie:-D. Pranie wstawione i chwilka na kompa z kawą:-)

Kasia, współczuję bólu głowy. Mnie ostatnio 3 dni męczyło. Mam nadzieję, ze Tobie szybko przejdzie. Weż może od razu Apap?
 
Witam sie u mnie -8 na 4 pietrze ale słoneczko nieśmiało zagląda to pewnie dlatego cieplej.
Ja jutro z dzieciakami do lekarza z młodym na bilans a z małą bo znów czarny jęzor sie zrobił (mam już tego serdecznie dość) Rok jak dla mnie super sie zaczą od samych chorób :wściekła/y:Ale pocieszam sie oby do wiosny może sie coś w końcu zmieni.
Mała marudna w niezliczonych już drzemkach może przespi mi w ciągu dnia ze 2h .Mąż albo w pracy ,na weekend na studiach albo w delegacjii jak zwykle z poczatkiem roku więc cały ten młyn na mojej głowie:tak:
Miłego dnia:-)
 
reklama
Mała śpi. W końcu się ubrałam i zjadłam śniadanie:-D. Pranie wstawione i chwilka na kompa z kawą:-)

Kasia, współczuję bólu głowy. Mnie ostatnio 3 dni męczyło. Mam nadzieję, ze Tobie szybko przejdzie. Weż może od razu Apap?
Wzielam apap i troche przeszło.
Dziewczyny Administracja szuka talentow w szyciu malowaniu, kucharzeniu no wszystko co jest wyjatkowe. Pomyslalam o Mirandzie i Malince ale Aga mi sie miga, mowi ze czasu brakuje.Miranda moze to pomogloby w rozruszeniu interesu krawieckiego, potrzebne by mi bylo kilka fotek. Administracja chce promowac takie osoby. A moze ktoras ma jakis wyjatkowy talent?Ktory tu ukrywa?
 
Do góry