reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
Po pierwszej szczepionce nic jej nie było. Złapała tylko po tygodniu 3 dniówkę, a teraz to juz nie wiem czy to po szczepieniu czy zęby czy jakiś wirus :( ehhh

Malinka w szpitalu nei jest tak różowo. Już wole być w domu jak coś to ciocia podjedzie.
 
Ostatnia edycja:
Ciekawe kiedy ta okropna zima odpusci!:wściekła/y:

Deli zdrowka zycze Twojej Oliwce! Ja podobnie jak malinka wolalabtm byc w szpitalu, przynajmniej wiesz ze dziecko jest pod stala opieka... Poza tym jakas diagnoze trzeba postawic:baffled: Trzymam za Was kciuki:tak:
 
hej dziewczyny:-D

DUZO ZDROWKA DLA OLIWCI!!!!!!!!!!!!;-)

u nas bez zmian... malej zeby nie wychodza:dry::dry::dry::dry:
wczoraj pierwszy raz miala radoche z kspieli... pozniej filmik wrzuce:-D
u mnie wszyscy na druga... wiec jestem sama:dry:zycze milego dnia wszystkim i sporo zdrowka:-D:-D:-D:-D
 
Deli trzymam kciuki za was zeby sie obylo bez szpitala.

Dziewczyny tu nie chodzi tylko o talent do malowania tylko po prostu talent do czegos, zglaszaja sie dziewczyny ktore robia piekna bizuterie a moze ktos robi jakies wyjatkowe makijaze, robi jakies wspaniale torty, ciasta no wszystko co niezwykle i warte uwagi. jesli ktos ma chec to prosze na mnie na maila slac prace podaje jeszcze raz kaskax25@gmail.com
Chcialabym zmotywowac malinke no ale twarda sztuka sie nie daje:baffled::baffled:Moze pomozecie jak ja pognebimy to moze sie zgodzi, pamietacie jak pieknie maluje?
 
ja tez pamietam,bo sama jestem właścicielka jednego pięknego obrazka
ale jeśli chodzi o to zbieranie tych niby zdolnych ludzi,czemu ma to służyć??bo nie rozumiem

a ja deli rozumiem,tez nie chcialabym być w szpitalu tam jeszcze wiecej wirusów i zarazków biega i taki mały pobyt moze sie skończyc zupelnie czymś innym,znam z doświadczenia
dopóki mała nie jest odwodniona lepiej bronic sie i walczyc w domku tym bardziej,że dali ma ciocie lekarkę,która jak coś napewno im pomoże
 
hejka

Byłyśmy dziś się socjalizowac z innymi mamami a Julka zasneła w drodze powrotnej i teraz jeszcze śpi w wózeczku :-). Strasznie dziś zimno, brrrr

Deli współczuje, mam nadzieje że Oliwce szybko się poprawi i nie skończy się to szpitalem :-(. Biedulka malutka

Malinka ty dziewczyno naprawde masz talent!!!!!!! Nie bądz skąpa i pozwól innym podziwiać te cuda!!!!!!!! :-)
 
reklama
ja tez pamietam,bo sama jestem właścicielka jednego pięknego obrazka
ale jeśli chodzi o to zbieranie tych niby zdolnych ludzi,czemu ma to służyć??bo nie rozumiem

a ja deli rozumiem,tez nie chcialabym być w szpitalu tam jeszcze wiecej wirusów i zarazków biega i taki mały pobyt moze sie skończyc zupelnie czymś innym,znam z doświadczenia
dopóki mała nie jest odwodniona lepiej bronic sie i walczyc w domku tym bardziej,że dali ma ciocie lekarkę,która jak coś napewno im pomoże
Iwonko cytuje Aniaslu
"Powstaje kolejna cześć BB w której chciałabym promować osoby mające pasje . Jeśli w waszych działach są kobiety, które świetnie szyja, gotują , malują maja jakieś fajne hobby itd, proszę dajcie mi znać"
 
Do góry