reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Brrr ale zimnica:dry:
Nawet leżąc przed tv marzne.
Siedzę cicho, bo moje dziecko dziś ma poważne kłopoty z zasypianiem. Marudna na maksa. Już myślałam, że to skok ale jeszcze nie czas. Widać coś ją męczy. Dopiero po paracetamolu zasnęła. A dałam jej tylko tyle co polizać łyżeczkę. Już nie rozumiem co jest grane. Kupy mamy zielone ale je też ziemniaka ze szpinakiem więc stawiam że to od tego. Obiadu zrobić nie mogę, bo mam karkówkę odmrożoną a ją trzeba by tłuc na kotlety. A boję się, że się obudzi smyk mały.

Deli mam nadzieję, że to coś wam szybko minie. I dowiesz się co to przede wszystkim:tak:

Malinka noo nie daj się prosić;-)

Andariel ja też ołówek i suche pastele. Z tym, że wszystkie moje prace zniszczyły się przy przeprowadzce a na nowe czasu brak. A tak chciałam narysować portret Gabrysi dziadkom:-(
 
reklama
Iwonko cytuje Aniaslu
"Powstaje kolejna cześć BB w której chciałabym promować osoby mające pasje . Jeśli w waszych działach są kobiety, które świetnie szyja, gotują , malują maja jakieś fajne hobby itd, proszę dajcie mi znać"
hmmm niby szystko fajnie,ale uwazam,że jak ktośma zdolności i male dziecko nie zawsze musi mieć czas na robienie czegos co lubi chodzi mi o pasje

laski help synek oblizuje nałogowo wargi fakt teraz na dwór nie wychodzi od piątku ale i tak ma czerwone i pękające co poradzić na tego gada bo co zaleczę to na nowo??
a w ogóle to zimnica wyszłam na zakupki powietrze tak świeże że aż zabija oddech;/
a mój dziś w domku więc się rodzinnie dziś zrobiło:)

moja młodsza teraz robi ,smaruje jej czesto kremem nivea,jak na razie z pozytywnym skutkiem,ale jak sie wygoi trzeb auwazac,żeby znowu do tego nie dopuścic,wiecej napojów,bo to tez pomaga w nawilżaniu
 
Czesc dziewczyny:tak: Ale dzis naskrobalyscie:-D U nas tez zimno ale nie tak jak w Polsce! Teraz mamy minus 6 wieczorkiem dochodzi do -12!
Wszystkim chorym i zakatarzonym dzidziusia duuuzo zdrowka! W szegolnosci dla Oli zeby ja ten szpital jednak ominal.

Mamusia z bolami glowy tez zycze zeby jak najszybciej Wam przeszlo:tak:

Co do talentu to u mnie brak:-D
 
U mnie tez talentow brak.
Polozylam mala zeby sie kimnela i tez chodze na paluszkach bo marudna przez ten katar wiec chce zeby pospala troszke. O 6 zjadla mleko i dopiero o 15 obiad! Kaszke podawalam ze 3 razy w miedzyczasie, soczku tez nie chciala tylko herbatki 100 wypila. Nigdy tak ladnie mi nie jadla z lyzecki jak dzisiaj z tym katarem. Jakby rozumiala ze nie moze trzymac w buzi bo sie zachlysnie oddychajac buzia. Usmialam sie bo otwierala szeroko buzie w ekspresowym tempie:tak:
 
Dzięki dziewuszki mam nadzieję, że jej przejdzie
Gorzej, ze z chęcią pije tylko sok jabłkowy, a raczej chyba nie powinna :baffled::baffled::baffled:
No nic na razie obserwacja dalej trwa i do szpitala nie chce jechać
 
Deli, no z tym sokiem jabłkowym przy biegunce to bym uważała, żeby dodatkowo sprawy nie nakręcił...:baffled:
tylko, zeby Mała preferencje na inny smak przerzuciła, bo przecież pic musi, i to sporo :baffled:
Mam nadzieje, ze szybko sie z tym uporacie, bo szkoda malutkiej :-(
 
Nie no spoko dałam jej tylko raz, a innych soczków nie ma :-( wszystko z jabłkiem jest, a my marchewki nie możemy :-(. Czekam teraz aż wstanie i może mi mleczko zje, bo pzred snem tylko 30 ml wypiłam ;-(.
 
reklama
Do góry