reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
Witam z rana.
Jak dobrze, że dzisiaj piątek, otatni dzień w pacy i weekend :tak: Jutro zapowiada się miły dzień pojadę z M do Wrocławia, mam zamiar iśc do kina po jego egzaminie :blink:
 
Kasia ciesze się, ze z zębem ok - a dostałaś jakis antybiotyk na ten zgorzel? Bo to tak dziwnie, w stanie zapalnym zęba usówać ale może ja jestem przewrazliwiona po tym chłopaku z mojej siostry pracy...

Mnie niestety też czeka dentysta - tylko ja sobie wyrwac nic nie dam:wściekła/y:

I z innej beczki - tak mi sie przypomniało - NIE PIJCIE WODY ŻYWIEC! Mojej Anielce baardzo szybko zarastało ciemiączko i bylismy z nia w centrum zdrowia dziecka z tej okazji i tam lekarka zabronił mi pić ta wode (ja karmiłam) i przestrzegała, ze jak bedę jeszcze kiedyś w ciąży to, żeby jej nie pić ona ma bardzo dużo jakiegos minerału - niestety zapomniałam jakiego - który słabo służy dzieciom. Tak mi sie to jakoś przypomnialo i pomyślałam, że sie z Wami tym podzielę.
 
Miu nie dostalam, ale ja znow slyszalam o przypadku, jak dziewczyna miala zgorzel zeba jej nie usuneli, a bakterie z tego zgorzela przedostaly sie do krwi i dziewczyna w ciazy zmarla. Takze jak radzila usunac to sie nie zastanawialam, a zreszta bolalo jak diabli
 
KASIA to obserwuj sie i jakbyś się źle poczuła czy cos to odrazu do lekarza! Ja to moze troche histeryczka jestem ale lepiej dmuchać. Tez uważam, że trzeba usówać, tylko jakis osłonowy lek by sie przydał - choc może nie było takiej potrzeby - w końcu lekarz wie co robi :baffled: Chyba histeryzuje... ale Kasia tak czy inaczej obserwuj się :baffled:
 
Nie wiedziałam, że taki stan zapalny może doprowadzić do śmierci :-(. Jak mnie będzie ząb bolał to od razu do dentysty lecę.

A co do wody to ja piję żywiec, słyszałam że satopolanka jest niewskazana ze względu na minerały a o żywcu to nie słyszałam:-(
 
No ja całą ciążę z Anielką piłam Żywca i potem do momentu wizyty w CZD - tez nie wiedziałam.
 
reklama
Ojej, ja nie chciałam nikogo przestraszyć! Tylko podzielić sie informacją:zawstydzona/y::baffled:

JOAN na zęby w ciąży trzeba bardzo uważać - bo to nawet nie chcodzi o smierć - bo to to juz skrajnosc, ale nie leczony stan zapalny może wywyołać wcześniejszy poród/poronienie.
 
Do góry