reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Cześć Dziewczyny :-)
Jeden dzień mnie nie było i ponad 50 stron do nadrobiemia zostało heh...
W środę wybrała sie na tego pysznego hamburgera :)
Objadłam sie tak, że myslałam, że nie zmieszczę się w kurtke hihi
Ale było warto :sorry2: Wracałam do domu taka szczęsliwa hihihi
 
reklama
U mnie tylko Żywiec przechodzi, ze względu na dużą ilość gazu, na mój żołądek dobrze działa, zawsze byłam wywrotowiec.
 
Byłam dzisiaj u lekarza bo mój szef nie rozumiał że jestem w ciąży i musiałam dzwigać pozatym cały czas boli mnie ten krzyż aż promieniuje mi na prawy pośladek. Wiec dostałam zwolnienie narazie na miesiąc a potem powiedziała że przedłuży... szkoda tylko że mnie zwolnią bo nie mam kontraktu na stałe...:baffled:. No ale w Danii komuna bedzie musiała mi jakoś pomóc... btw. pakuje się i jade na wcześniejszy prom do polski:-D:-D:-D:-D do usłyszenia w niedziele wieczorem.
P.S. Niby 13 piątek a całkiem szcześliwy...
 
no wlasnie szczesliwy ten piatek,oby tak dalej!

poszlyscie na spacer,czy obiadki gotowac?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ania ja też mam nadzieję, że ból głowy to na dziewczynkę. Chciałabym spełnić marzenie mojego kochanego mężczyzny. Zobaczymy czy się uda.

Wczoraj tak mnie głowa bolała, że zapomniałam nawet o doktorku, a były 2 odcinki :wściekła/y:. A tak bardzo go lubię.

Kaisu co do zęba to nie wiem co z wyrwaniem, bo leczyć na pewno można. Ja miałam usunięty chirurgicznie w ciąży ale nie wiedziałam, że już jestem. Więc to było około 3 tygodnia.

Bo czegoś jeszcze miałam się odnieść, ale zapomniałam.
 
Dzwoniła do mnie dziś mama i mnie okrzyczała, że nie dzwonie do niej. A dopiero co byliśmy na obiedzie w niedziele i cały tydzień poprzedni u rodziców mieszkałam jak A był chory.
Czy tylko ja jestem niedobrą córką. Jak często dzwonicie do mam? Bo zaczynam mieć wyrzuty. Chociaż nigdy nie dzwoniłam do domu często.
 
Cześć Kochane :-)
Czy Wy sobie wyobrażacie że odwołali mi dzisiejsze zebranie w pracy a to oznacza że jeszcze nie powiedziałam :wściekła/y:
Załamałam się, tak bardzo chciałam mieć to już za sobą :angry:
Na forum to jestem chyba jedyna która jeszcze w pracy nie powiedziała, co?? :laugh2:
 
U mnie dziś kaszka, sosik i mięsko :).
Zmiana diety na całość. Same otręby, tarte marchewki i jabłka, śliweczki itp.

Cześć Kochane :-)
Czy Wy sobie wyobrażacie że odwołali mi dzisiejsze zebranie w pracy a to oznacza że jeszcze nie powiedziałam :wściekła/y:
Załamałam się, tak bardzo chciałam mieć to już za sobą :angry:
Na forum to jestem chyba jedyna która jeszcze w pracy nie powiedziała, co?? :laugh2:
karcia współczuje ci. Tak bardzo chcesz mieć to za sobą, a oni jakby wiedzieli i nie chcieli byś to powiedziała. Mam nadzieję, że uda ci się niebawem powiedzieć. A jak samopoczucie po za tym?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
karincia nie martw sie jak nie powiesz to niedlugo sami zobacza.:wściekła/y::wściekła/y:
Ja dzis obiadu nie robie, bedzie bigos
 
Do góry