reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Sto lat dla Karolinki. Rośnij duża!!


[*] dla Patrycji i Weroniki


Myślilam, że tylko moja mała ma etap trzymania się "mamusinej spódnicy". Oby szybko jej przeszło.

Wyszło słoneczko. Będzie spacerek :-)
 
reklama
całuski dla Karolinki z okazji roczku!! Wszystkiego najlepszego Landryneczko!

a imprezka będzie? bo u Adasia skromnie, ale tesciowie sie zapowiedzieli z nocowaniem wiec musze porzadki robic jak na swieta, z myciem okien itd z jedzeniem sie juz mneij stresuje bo kazdy ma cos przyniesc wiec pewnie jaks salatke zrobie i bedzie ok

dziewczyny Adas tez raczkowal za mna i byl moim cieniem z warowaniem przy kratce w drzwiach jak bylam w ubikacji ale mu minęlo ostatnio,
ucieka mi nawet i łazi tam gdzie nie wolno wiec z maminsynkowaniem to chyab taki etap tylko

i zaczęłąm wychowywać - jak robi coś co mu nie wolno to ma dwa ostrzezenia i idzie do łozeczka na pięć minut


Mola- witaj z powrotem, jak Nel?

Baska- współczucia dla Bartusia


a wogóle straszna tragedia Pat i Weronika, az słow brakuje:-(
 
Witam
Dzis moje dziecię po 1 obudziło sie z płaczem, nie mogłam jej wogóle uspokoić, cały czas płakała i rzucała się po łózku.....zauważyłam tez ostatnio że bije sie po główce.... nie wiem juz co o tym wszystkim mysleć

Karolinka wszystkiego NAJ NAJ NAJ

moja tez czasami jak sie denerwuje, jest spiaca, albo cos jej nie pasi to bije sie raczkami po uszach...dzieci wyrabiaja takie rzeczy, kłada sie na podłodze i głowa o ziemie bija - takie tez historie słyszałam, a synek mojej kumpeli jak był troche wiekszy od naszych to w sytuacji jak nie chciała mu czegos tam dac - to umiał pododowac wymioty na zawołanie:szok:

chyba w takich sytuacjach to najlepiej szybko odwrocic uwage dziecka i zajac go czyms innym, odciagnac w inne miejsce itd:confused:
 
bOŻE JAKA TRAGEDIA, ŁZY PŁYNĄ...[*] DLA pATI I wERONIKI...

Aga - obserwuj może to taki jej protest, choć żłobek na pewno też bedzie przeżywać...

a u nas dziwnie - od wczoraj od wieczora temp nie rośnie, ewent podgorączkowy stan - 37,0-37,7 (w uchu- to chyba nie tak dużo?) wysypki brak więc czekamy; jestem cala roztrzęsiona, nawet mi sie rano z tego stresu astma odezwała czego dawno nie było, ale martwię się tym oczekiwaniem na wieści od teścia, o Bartka się nie martwię...

Bartek zaczął ostatnio kłaść się plackiem na podlogę jak mu czegoś zabraniamy - boje się tylko żeby nie zaczął walić głową bo tak mojej koleżanki Bartek robił tylko że starszy był ....

Mewa- twarda jesteś , ja bym 5 min wrzasku nie wytrzymała;) zreszta Bartek od razu takiej histerii dostaje że się zapowietrza i trzeba mu w buzie dmuchać żeby oddychał...

Sto lat dla Karolinki!!! szczęścia i usmiechu na co dzień!!!
 
Ostatnia edycja:
moja ma właśnie atak histerii jakiejś... i wymusza łzy oraz obserwuje moją reakcję; ciężko to wytrzymać, ale co poradzę; a jaki powód histerii? bo mam skąpą koszulkę i mała się do cyców próbowała dobrać, a za dnia się nie karmimy; no i mam zgredka;
 
nie wiedziałam, że to mąż kierował - jak mu dobry psycholog nie pomoże to dla niego może się to również źle skończyć; współczuję ich najbliższym;

tu wieje i pada grad:szok:
 
reklama
Do góry