reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
No to teraz trzymamy kciuki za Enke
Ja jutro znowu wizyta w szpitalu :zawstydzona/y:
I niech ta moja mala uparcicha juz wychodzi:wściekła/y:
Trzymajcie sie mamuski milej nocki Dobranoc:-)
 
Tylko mnie to juz nawet polozna pociesza ze niemam co liczyc na porod w sierpniu... dziecko bardzo wysoko... A w poprzedniej ciazy urodzilas o czasie?

OLEŃKA mój Antek był baaardzo wysoko jak ja miałam już rozwarcie na 5 palców! Poskakałam trochę na piłce, pokicałam i dziecko się za 2,5h urodziło :-D
OSTATNIA RZECZ DO PRZEJMOWANIA SIĘ - BRAK SYMPTOMÓW PORODOWYCH! Wiem co mówię - jestem doświadczona :tak:;-):-D;-):tak::-D
 
witam was dziewczyny sierpniowki...wszystkim sierpniowym mamusia gratuluje dzieciaczkow..coreczek i syneczkow..poczytalam kilkanascie stron tu u was,,kiedys chyba w grudniu lub styczniu tez pisalam u z wami ale to juz sporo czasu..ja tez jeszcze jestem jedna z was ktora czeka na coreczke,,termin mialam na 24,8 i nic mnie nie rusza jestem zmeczona wszystko mnie boli ..jutro mam termin u gina zobaczymy co powie..mam trzech synow..teraz ma byc corcia..ale jaj wyczytalam tu u was to u ktoreis tez miala byc dziewczynka a jest chlopczyk,,jaka niespodzianka..trzymam kciuki za wszystkie ktore czekaja na dzidziusia aby juz sie rodzily i szybko poszlo..
 
a miałam nie wchodzić i sie nie dobijać
dobiłam sie
ale trzymam kciuki
Ja tez sie obilam.... K***wa az sie znowu rozryczalam.... Juz nie mam sily:baffled:
Przepraszam:sorry2::sorry2:
Ale trzymam kciuki i cesze sie ze przynajmniej innym sie udaje....

OLEŃKA mój Antek był baaardzo wysoko jak ja miałam już rozwarcie na 5 palców! Poskakałam trochę na piłce, pokicałam i dziecko się za 2,5h urodziło :-D
OSTATNIA RZECZ DO PRZEJMOWANIA SIĘ - BRAK SYMPTOMÓW PORODOWYCH! Wiem co mówię - jestem doświadczona :tak:;-):-D;-):tak::-D
Wy to dziewczyny umiecie pocieszyc! DZIEKUJE!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Witam was dziewczyny

Jestem sierpnióweczką 2008 :) Pamiętam jak dziś kiedy czekałam na moją kruszynkę a dziś 25.08 miałąm termin i jak mi było trudno bo praktycznie wszystkie dziewczyny już tuliły swoje maleństwa. Urodziłam jako ostatnia z sierpniówek ale moja cierpliwość została nagrodzona małym cudem który 29 sierpnia skończy roczek :) Jak ten czas szybko zleciał.
Życzę wam wszystkiego dobrego, łatwych, szybkich porodów i wiele radości ze swoich maleństw :)

Cierpliwość jest gorzka, ale jej owoce są słodkie :)
 
Do góry