reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
Cześć dziewczyny :)

Czy wiecie jaka temperatura u niemowlaka jest normalna, Karolinka coś niespokojna jest i nie wiem czy nie ma temp boję się że cos jest nie tak :baffled:
 
Witam dzewczyny-jak super ze wczoraj az tyle maluszków przybyło - ja dopiero dzis uswiadomiona o tym :) bo wczoraj co prawda zagladalam ale nie moglam doczytac bo co i rusz cos mi przerywalo i takie wazn wiesci przegapilam...dzien mielismy wczoraj masakryczny - głównie za sprawa Karola :( Bartek chyba czuł napiecie i co chwila przy cycku, jeszcze po poludniu wizyta u lekarza z Karolem...oby tyko dzis było lepiej-gorzej chyba nie może...

Ann tez czytałam o twoich przejsciach...dzielna jestes, a co mąż musiał czuć- ty nie byłaś świadoma ale on czekając na wieści od lekarza...dobre ze to sie tak skonczyło ze juz w formie jestes!!!

Mju własnie jak mówi Deli-osobno sie podpisuje wiec mozesz zapisac małego do lek panstwowego i zaznaczyc tylko deklaacje do poloznej, chłopcy objeci opieka przez 2 m-c ale i tobie sie tez opieka poloznej nalezy, ja mam odwrotnie-polozna z prywatnego gab (ale placi za mnie NFZ bo ona ma umowe) a oprocz tego lekarza w normalnej pzychodni bo w tej naszej nie szczepią

Mika a gdzie mierzyłas? w pupie jest 6 kresek wiecej czyli do 37,2 spokojnie
 
Ostatnia edycja:
Świetnie! Duża dziewczynka! Ale teraz to już tylko takie się będą rodziły - wypasione egzemplarze.

Chciałam tylko zaznaczyć, że Enka się wepchnęła do kolejki......:baffled:;-)

Ja zaraz jadę na ktg do szpitala. Trzymajcie kciuki!!
 
Od rana dzwonię i załatwiam w końcu ubezp. i inne rzeczy związane i porodem i Mała...
Jeszcze czekam na pesel i w przyszłym tyg. kolejne załatwianie ...

Dobrze, że mogę podzwonić (jak na razie wpadam na samych przesympatycznych ludzi), a mój może później pozałatwiać resztę, bo jakoś nie widzę jeżdżenia z Oliwią wszędzie...

Moja mała ma jednak koleczki :((( wczoraj znów ją męczyła ....
Tak mi jej szkoda było... serce się kraja jak dziecko tak płacze, a rodzice nie umieją pomóc :(((((

Dziś pzrychodzi ciocia... może zna coś by pomóc, bo ja już nie wiem co robić... Robię masaże, by kolki były mniej bolesne dla dziecka 3 razy dziennie, ale jakoś nie widzę ulgi... Podaje specyfiki i lipa... Mam nadzieję, że w końcu coś jej pomoże... Bo chyba serce mi pęknie...
 
reklama
Deli80 mi polozna doradzila przy kolce wziac paleczke kosmetyczna(taka zwykla,jaka my uzywamy) troche oliwki i podraznic troszke w odbycie malej...to pomoze jej sie zalatwic,tylko nie robic tego czesto,bo dzidzia sie przyzwyczai.
 
Do góry