reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

No ja też właśnie piję bardzo dużo i cały czas do toalety. Niestety jestem wiecznie zmęczona, ale cóż do pracy trzeba chodzić.
 
reklama
Ja na szczęście jutro zaczynam tygodniowe wakacje w małej wiosce w sercu niemieckich lasów:tak: Jedziemy z kruszynką pokazać się Tacie :-) trochę boję się podróży pociągiem, przesiadek, ale dam radę jakoś...
Życzę spokojnego tygodnia, bez uciążliwych dolegliwości, bez nadmiaru obowiązków :happy::happy::happy:
No i mam nadzieję, że po moim powrocie dołączy do nas jeszcze parę nowych mam! :tak::tak:
 
Serdecznie gratuluję:tak:I aż nie mogę uwierzyć, że już sierpniówki 2010, ja urodziłam swoją córeczkę w sierpniu 2009 ( chociaż miała być wrześniowa);-)Życzę Wam dziewczyny samych radosnych dni w tym cudownym 9 miesięcznym oczekiwaniu:-):-):-)
 
Cały czas czekamy na nowe sierpnióweczki, trzymam kciuki za 2 kreski. Mi na razie mdłości przeszły jednak piersi tak strasznie bolą, że porażka ale cóż trzeba zacisnąć zęby i wytrzymać.
 
ojej, Dziewczyny... mój Synuś jest już na świecie, a mi wydaje się, że te moje trzy testy ciążowe robiłam dosłownie tydzień temu... jejku, jak niesamowicie szybko leci czas. Życzę Wam, aby w tej ciąży wszystko układało się po Waszej myśli. :tak:
 
reklama
to ja też dołączam do grona :)
jestem taaaaaaaaaaka szczęśliwa! jak zobaczyłam te 2 kreski, skakałam dosłownie z radości, chociaż wierzcie lub nie, ale czułam to zaraz po poczęciu :D
 
Do góry