reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

Ja też czekam....11stego wypadł mi czop i od tamtej pory co jakiś czas mam skurcze. Dzisiaj od rana mam bóle w dole brzucha jakbym miała okres i od czasu do czasu bóle kręgosłupa, ale poza tym nic. Podejrzewam, ze mnie tak jeszcze będzie dluuugo pobolewało :-( Nie mam jakichś regularnych skurczy, tylko po prostu brzuch w dole mnie boli, jak przy sporym okresie. Mam nadzieje, ze nie przegapię porodu ;-)

Gratuluje Nataszce :-)
 
reklama
Mart, Pamelcia, Gorgusia jestem z Wami. U mnie też termin wypada w piątek i też sama nie wiem, kiedy co i jak. Ale jak w piątek nic nie ruszy, to nie będę jakoś przesadnie się oszczędzała, choć to i tak niełatwe, bo mój organizm za szybko się męczy i z tym brzuchem za wiele zwojować nie jestem w stanie. Już połowa miesiąca.. Trzeba się też było zapisać na wrześniówki - to byśmy się czuły jak wcześniaki :-D Choć suwaczki niestety nie kłamią...

Najdziwniejsze jest dla mnie to, że ostatnio mam taki apetyt, że szkoda gadać. Chyba jem też najmniej zdrowo niż podczas całej ciąży.Ciekawe kiedy osiągnę wagę wieloryba :szok: Może mi odbija już, a może po prostu chcę się najeść na zapas :tak: Cholera wie, już mi chyba odbija trochę. I znów ze spaniem będzie podobnie... że się przebudzę, pójdę coś podjeść i z powrotem do łóżka... I tak na okrągło ostatnio... A później kolejny dzień nadchodzi.... i wariactwo i natręctwo myśli.N

Nataszka, gratuluję zacięcia i szczęśliwie zakończonego porodu. Byłaś dzielna :tak:
Za chwilę zrobię podejście do spania, jak nie wyjdzie to znów będę się bujać do rana z przerwami. Ech...
 
Mart81 ja też rodzę w Warszawie ale wybrałam sobie szpital Bielański no ale zobaczymy jak to będzie kiedy już zacznę rodzić. I tak z was wszystkich jestem najbardziej przeterminowana:-D no oprócz kakakaroliny ale u niej to już chyba pójdzie skoro w szpitalu już jest;-)
 
Kochane nie jestescie same ja mam termin na poniedzialek a tez tylko bole okresowe dosyc mocne, czop odszedl 10. Tez momentami sie wsciekam ale widocznie maly potrzebuje jeszcze posiedziec w brzuszku.
Mnie tez tunel w wawie martwi bo ja na Karowa musze dotrzec ale juz objazd brodnem sobie opracowalam:-)
Zobaczycie my w nagrode za czekanie szybko urodzimy:-)
 
MieMie, pamelcia, gorgusia, LeRemi, Mart, ​celinka - jeszcze ja! z OM termin wychodzi mi na 1 września! wiec coby nie mowic, powinnam sie z wrzesniowkami bujac, ale jakos wole tutaj ;) za to terminowo jestem ostatnia z ostatnich, nic sie nie martwcie, bede tutaj gasic swiatlo... ;)
staram sie brac przyklad z kakaroliny, cierpliwosc jest zacna cnota ;)
 
milionka oby, obyś miała racje z tym porodem :-) dobre i takie pocieszenie;-) no ja to właśnie podziwiam kakakaroline taki spokój wogólę jej się nie spieszy zero stresu, zniecierpliwienia:szok: ja na szczęście z dojazdem w razie czego nie będę miała problemu ;-)
 
reklama
Ja jestem na wrzesniowkach jako pierwsza :cool2: wiedziałam,ze może być lipa i od początku pisałam na wrześniu choć wiedziałam,że łapie sie na sierpień. A teraz tutaj jednak mi lepiej :)
Ale ale! Na wrześniu już powoli zaczyna się dziać przeciez. Jedna rozpakowana i kolejne w kolejce...
 
Ostatnia edycja:
Do góry