reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

shisha ja sterylizuje 1-2 razy dziennie a tak to tylko myje pod bardzo goraca woda jak taka.j. troche bakterii dziecko tez musi zlapac.
ja podobnie jak Ty juz piersia nie karmie. pokarm juz prawie zanikl. ale jak mala sie miala meczyc to wolalam dac sobie spokoj tym bardziej, ze od poniedzialku do pracy wracam :(((

moja Milenka dzisiak 6 tyg konczy... jak ten czas leci. we wtorek jedziemy do poradni na usg nerki, bo po porodzie wykryli poszerzony kanalik w jednej nerce. mam nadzieje ze wszystko wrocilo do norny. no i we wtorek pierwsze szczepienie:( az sie boje co to bedzie.


a jak u was ze szczepieniami? kupujecie te skojarzone?
 
reklama
Cześć dziewczyny!
Ja jak podaję butelkę to też nie sterylizuję za każdym razem. A szczepionki to tylko te normalne, za pierwszym razem wykupiłam te skojarzone i mam negatywne doświadczenia
 
Czesc,

Taka j maly denerwuje meza, bo tak to okreslil, ale jak go budze w nocy by zrobil butelke, bez wachania wstaje i robi.

Ewuncia Mikus, Miki ;-)

Aurelia polozna sie nie przejmuj, ja tez tak slyszalam w szpitalu i od pediatry na pierwszej wizycie i karmie dalej malego raz butla raz cyckiem, bo wiem ze cycek mu nie wystarcza! Sprobuj karmi i soku jablkowego lub kompotu jablkowego ;-)

Basia ja podaje witK i D co dwa trzy dni, tak kazala pediatra i polozna.

Shisha ja rowniez tak jak i Taka j butelke w goracej wodzie plukam.a te krostki to jakies uczulenie moze na nabial, albo plyn do plukania... Kurcze nie pomoge bo moj niczego nie dostal. Moze do lekarza sie wybierzesz?

Jagoda trzymam kciuki za Milus, moj pierwsze szczepienie dopiero 21 wrzesnia ;-) a na poczatku pazdziernika na pneumokoki,
a na usg bioderek bylas?
 
Ostatnia edycja:
Madziasek, chyba sie jednak wybiore do lekarza.. Myslalam, ze wysypka mu zniknie po kilku dniach, ale jak byla tak jest. Dobrze, ze chociaz nie robi sie wieksza tylko jest taka sama.


Kurcze.. Co tu tak cicho? Gdzie zescie pouciekaly?:-p
 
Madziasek to dobrze, że Ci pomaga, samej jest cholernie cieżko, wiem bo niedawno jeszcze wszystko sama musiałam bo mąż chyba uznał, że to moje zadanie ale tydzień temu się wku.... i go zostawiłam samego z dzieckiem na cały dzień, dodatkowo zaczęłam przeglądać na necie strony o rozwodach i separacjach i od tego czasu zawsze jak mały zapłacze to conajmniej się pyta czy mi pomóc albo po prostu bierze się za robotę a mi każe odpocząć :) Zobaczymy na jak długo to będzie bo to tylko tydzień minął.

Shisha ja byłam na zakupach, z małym, nie wiem czy dobrze, mąż się uparł, żeby go zabrać a ja się bałam do marketu z takim małym dzieckiem a potem musiałam się położyć bo oczy mi się zamykały a teraz idę na grilla, ale będe zaglądać tutaj :)
 
Cześć nadrobię trochę później, ale chciałam się wam pochwalić,że Lenka urodziła się w środę o 15.10, 10pkt , poród siłami natury, ale przez to że był wymuszony bolał chyba bardziej niż ten poprzedni, jednak skórcze takie mocne miałam ok 3 godzin, także długo się nie męczyłam. Lena co raz lepiej ssie, mam co raz więcej pokarmu, chociaż parę razy musiała być dokarmiona.
 
Kamu no to pięknie!! Gratulacje! To super, że szybko poszło, na pewno wymuszane skurcze są boleśniejsze ale masz już wszystko za sobą i malutką obok :) A jak Maksiu zareagował na siostrzyczkę?
 
Maksa jeszcze nie ma, jutro teściowa go przywozi jutro, zobaczymy jak będzie.
Powiem wam tylko,że po tym drugim porodzie jak mi się macica kurczy to pierwsze dni miałam take bóle,że coś strasznego, głównie jak karmiłam piersią, raz to aż dreszczy dostawałam i musiała mi podać zastrzyk. Mówiły,że tak może być po drugim i kolejnym porodzie
 
MadziaSek, polozna mi powiedziala ze na bioderka jak skonczy 2 miesiace, bo wczesniej odsylaja, ale teraz we wtorek zapytam lekarza dokladnie

Shisha, wszystkie zajete maluszkami:-D:-D ja mam teraz chwile dla siebie bo Milka poszla z tatusiem na mecz, pewnie bedzie mu sie darla, bo niedojadla za bardzo butli <hehe niech zobaczy jak ja sie czuje jak mi placze:cool2::cool2:>, a pozniej ognisko robimy na zakonczenie lata, moze lampeczke winka wypije, bo mamy jeszcze z wesela ;-);-)

Kamu, super szybki porod:-), a tych skurczy przy karmieniu wspolczuje, ja tez mialam niezle jak karmilam. i fajnie ze masz pokarm, staraj sie jaknajdluzej go utrzymac:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry