reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

Taka j siostra przy pierwszym nie miala, a teraz juz tak, dostala antybiotyk i jest ok!
wiec spokojnie, wszystko bedzie dobrze ;-)

Saguaro z tymi czwartkami to dziwne, ja jestem wyczulona na takie dziwne rzeczy a sprawdzanie nic nie daje, pojechalabym go sledzic haha
sa czaty, portale na ktorych mozna kogos poznac itp wiec znalezienie kogos na boku nie jest trudne ;-)
A odbiera telefony od Ciebie w tym czasie?
 
reklama
MadziaSek - właśnie wróciłam z poszukiwań tej wymazówki i w jednej aptece mi pani powiedziała,że dostanę prawdopodobnie w jednym laboratorium.Nie udało mi się tego sprawdzić bo było otwarte do 17.Spisałam tylko numer tel i jutro zadzwonię zapytać.Myślałam,że tylko mój gin takie rzeczy wymyśla ale w aptece mówili, że dużo kobiet szuka tych wymazówek...Może tylko w Olsztynie są takie problemy.Nie wiem...Jak tak dalej będzie to nie zdąże zrobić tego badania przed porodem.Ale w środę na wizycie u gina powiem co o tym myślę!!!Żeby w 9 m-cu ciąży jeździć przez całe miasto i szukać głupiego patyczka z wacikiem:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:.Dobrze,że mam możliwość autem ale jakby mi przyszło jeździć autobusem to nie wiem,czy bym od razu nie urodziła po takich przeżyciach...
 
Maciejka nie to chyba nie jest wskazanie do cc, antybiotyk podają u nas tak czy owak, obojętnie czy sn czy cc.

Madziasek może siostra przy pierwszym porodzie nie miała paciorkowca po prostu. Ja już raz rodziłam i wtedy było w porządku.

Dolaresr a jakiej "wymazówki" szukasz?
 
taka j., nie czytaj na necie bo sie niepotrzebnie nakrecisz! Wiem jak to jest bo robilam tak na poczatku ciazy.. Wszystko bedzie dobrze!
Swoja droga myslalam ze jak sie chodzi do ginekologa z nfz to nie trzeba za wymaz płacic..

Madziasek, dzieki! Nawet sprawnie mi poszlo ale na balkonie znowu mam suszarke ubran takze jutro powtorka z rozrywki.. A Ty ogarnelas juz pokoik dla maluszka?

Dziewczyny ja dzisiaj tez co jakis czas mam klucia jak chodze.. Pewnie szyjka sie skraca.. Ale moja miala 46mm wiec chyba juz pora zeby zmalala;p
w ogole dzisiaj znowu tak sie maly rozciaga ze cale zebra mnie bola.. I do tego zgaga haha uroki 9 miesiaca
 
Basia ja chodzę prywatnie. Nie umiem się nie wkręcać bo wiem, że coś jest na rzeczy a moje dziecko jest poważnie zagrożone. Ja mam czasem taki tępy lekki ból w pachwinach, nawet nie wiem czy to bólem można nazwać bo jest słabe.
 
Takaj szukam tego pojemnika na wymaz z pochwy.podobno tak samo wyglada jak do wymazow z gardla i innych czesci ciala-tak mi pani w aptece powiedziala...A polozna mowila tylko tyle ze mam isc do apteki i chciec wymazowke.mam se sama pobrac probke i ja zawiezc do laboratorium.a napewno nie kupie kilkudziesieciu sztuk zeby tak zrobic.jakby w przychodni nie mogli tego zakupic.paranoja jakas!!!
 
hej dziewczyny, ja tez zapomnialam o tym wymazie ale u nas na szkole rodzenia mowili ze jak ktos nie ma badania zrobionego to poprostu dostanie profilaktycznie antybiotyk w szpitalu, moze tak wszedzie jest?
 
Ewelinka pewnie tak jest bo nie pierwszy raz to słyszę dzisiaj. Ale masz jeszcze czas, żeby zrobić!

Doloresr to jest paranoja, że sama musisz to zrobić! Od czego my mamy służbę zdrowia?
 
dolaresr, dziwnie, ze lekarz tego wymazu nie zrobi tylko musisz sama.. I jeszcze latac za patyczkiem.. Paranoja..

Ewelinko, a moze jeszcze lekarz Ci zrobi ten wymaz ;) ja tez mam miec dopiero za tydzien pobrany.
 
reklama
Do góry