reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowa mama dba o siebie

o rany dziewczyny, a ja jestem tak leniwa, że w pierwszej ciąży nic nie używałam :-D, i nawet jednego rozstępu nie mam :-), ale może teraz zacznę coś używać. Zamiast kosmetyków wybieram masaż :-)
 
reklama
Moja mama nie miala rozstepow a urodzila piatke dzieci:) wiec nie powinnam miec sklonnosci ale mam juz niestety... kilka lat temu gwaltownie przytylam a pozniej w krotkim czasie schudlam i stad. Jestem raczej szczupla ale mam kilka tylko widocznych dla mnie:wściekła/y: wiec boje sie ze moge ich w ciazy miec duzo...
 
ej.... wiem ze to nie ten temat ale pliss niech mi ktos powie gdzie wkleic ten kod suwaczka zeby sie za kazdym razem pokazal, bo juz mnie to zaczyna irytowac!!
 
To i ja dołączę do stosujących Fissan-w poprzedniej ciąży używałam,jednakże w ostatnich dwóch tygodniach ciąży dostałam rozstępy.
Teraz to nie wiem czy znajdę czas na smarowanie,bo póki co moje odwiedziny w łazience skracam do minimum,Córa stoi pod drzwiami i woła...a mnie to tak irytuje,że dla spokoju szybciutko wychodzę.
 
Ja mam skłonności do rozstępów bo za dziecka skóra za szybko osła a ja razem z nia i skonczyło sie na rozstepach wszedzie juz sie do nich przyzwyczailam i zaakceptowalam ale juz wiecej bym nie chciala miec ja dostalam jakis niemiecki krem z rossmana ktory stosuje sie od poczatku ciazyuzywama pozniej zamierzam kontynuowac fissanem:-)
 
reklama
Do góry