reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowa mama dba o siebie

reklama
A ja chciałam dziś zakupić w aptece krem na piersi Mustelli ale jak zobaczyłam cenę! :szok: Sprawdzę ten Fissan, o którym piszecie może przynajmniej nie opustoszy mojego portfela haha tymczasem poszukam w okolicy jakiegoś masażysty :-D
 
ooooooooo cena kosmos !!! na moja kieszonke to też bardzo drogi interes !!!! tym bardzie ze im wiekszy brzuszek tym wiecej kremu idzie ! za 3 miesiace byłoby bankrutctwo w portwelu hehe
 
Ja mam skłonności do rozstępów bo za dziecka skóra za szybko osła a ja razem z nia i skonczyło sie na rozstepach wszedzie juz sie do nich przyzwyczailam i zaakceptowalam ale juz wiecej bym nie chciala miec ja dostalam jakis niemiecki krem z rossmana ktory stosuje sie od poczatku ciazyuzywama pozniej zamierzam kontynuowac fissanem:-)

o tak tak krem przeciw rozstępom na rosnącym brzuszku dziewczyny też bardzo polecały, bo niedrogi a dobry.

A ja chciałam dziś zakupić w aptece krem na piersi Mustelli ale jak zobaczyłam cenę! :szok: Sprawdzę ten Fissan, o którym piszecie może przynajmniej nie opustoszy mojego portfela haha tymczasem poszukam w okolicy jakiegoś masażysty :-D

mustella jak każdy drogi specyfik jest drogi ale nie zawsze pomaga, więc chyba nie ma co przeinwestowywać. znam dziewczyny które smarowały się nim dzień w dzień, wydając kupę kasy a rozstępy i tak wylazły.
 
Super ze mamy taki watek o dbaniu o siebie w ciąży:) bo jestem młoda przyszła mamuśka i nie mam wogole zielonego pojęcia czego używać... a tak mogę się wszystkiego dowiedzieć od was kochane;)
 
Fajny wątek, trzeba zadbać o siebie ale ja też zaczne dopiero cos po następnej wizycie mam 4.01 wiec jak bedzie wszystko ok to bede działac z kremami.
Ja ogolnie mam juz kilka rostępów przez zbyt szybkie przytycie ale juz sie przyzwyczaiłam może jak teraz zaczne cos stosowac to troche zanikną.:-)
 
reklama
Hej Laseczki!!
Poczytałam Wasze wypowiedzi i powiem Wam, że ja w pierwszej ciąży stosowałam tylko i wyłącznie oliwke Johnson Baby i na brzuszku nie mam ani jednego rozstępa bo głownie w niego wcierałam a mam skłonności do roztepów bo mam je juz od 15 roku zycia niestety:wściekła/y:no i ciąża przysporzyła mi nowego nabytku na udach, pupie a nawet na łydkach i to szerokie na 1cm:wściekła/y:maskara ale w te miejsca tyle oliwki już nie wcierałam bo ja leniwa jestem w tych sprawach ale teraz zamierzam zadbać nie tylko o brzuch i pozostanę przy oliwce i może na ten Fissan sie skusze jak mówicie że dobry
 
Do góry