reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowa mama dba o siebie

reklama
wiecie co dziewczyny ale się zdziwiłam wczoraj wieczorem jak mój mężuś przyszedł z pracy i daje mi oliwke i mówi kochanie masz się smarować:) ahahahah myślałam ze padnę;) ahhaah
 
natt ja chyba też bede fissan uzywac bo wyczytała ze jest bardzo dobry tylko musze sie do apteki wybrać i zobaczyc ile kosztuje bo moze bardziej sie opłaca przez internet.
 
Wiesz co a ja kupowałam fisan w carrefour, l'eclerc,macro i koszował koło 20zł. Czasem 18,19,21,ale nigdy wiecej...W aptece o chcie;i 29zl,wiec roznica wg mnie kolosalna. Ale fisan jes fajny bo niby go mało ale jest mega wydajny. Jak pamieam sprobowałam jakies inne polecane apeczne mazidło o myk i za chwilkę go juz nie było...także ja tez bede wierna fissanowi. Rozmawiałam ostatnio w salonie kosmeycznym z pania kosmetolog i dermatolod w jednym( ze tak powiem) i ona sama mi powiedziała,że krem przeciw rozstępom musi byc przede wszystkim bardzo odżywczy i tłusty!!! i to mi bardzo podkreslała,bo ten tłuszcz tworzy taką powłoczkę na skórze i nie dopuszcza do odwodnienia skóry i jeszcze jakies madrości mi tłumaczyła, No mnie to przekonuje i własnie dlateo fisan:)!
 
moja mama ma straszne rozstępy, normalnie rozstęp na rozstępie, cały, calutki brzuch, więc ja mogę też mieć :baffled:
Teraz to mi to "wisi" ale później mogę żałować, więc może zawczasu też o czymś pomyslę.
Tak na zaś, żeby sobie nie pluć- że przynajmniej nie spróbowałam.
Fissan piszecie tak? Poczytam se o nim.
 
ja zaczealm stosowac oliwke dla mam z DM ale zmienili skladniki (uzywalam jej w pierwszej ciazy) i zamiast migdalu dodali oliwki (no wiadomo nazwa) i mi od niej niedobrze, chyba wyrzuce i rozejrze sie za czyms nowym
 
reklama
Ja również fissana bardzo lubie (jest bardzo tłusty i super wydajny) zapach nawet nawet ;). Zaczynam juz pomalutku używać. Smaruje się przed pójsciem spać a rana jak wstaje to jeszcze mam super mega nawilżoną skóre - dlatego myśle że bedzie dobry :tak: a okaze się w "praniu" :-D
 
Do góry