reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowa mama dba o siebie

ja smaruje /tak jak przy pierwszej ciąży/ wieczorem wazelina kosmetyczna plus oliwka - efekt super rano jeszcze czuje że skóra jest nawilzona poleciła mi to koleżanka kosmetyczka.
 
reklama
Ja to wogóle jakas chyba zacofana jestem, narazie totalnie nic nie używam. Ale trzeba bedzie zaczac bo zauważyłam ze mam strasznie skóre suchą. tylko jakoś sobie nie wyobrażam smarowac na noc bo potakiej nocy to bym musiała prysznic przynajmniej wziąća ja rano na prysznić to raczej nie znajde czasu wszczegolnośći ze o 5 wstaje. Musze cos pokombinować, tylko kurde w dzień też mi nie pasi bo ja znowu w tej cholernej pracy po12 siedze.:dry::baffled::errr::oo2::oo:
 
hej
ja osobiscie nie lubie oliwki kiedys sobie kupilam i tak ja czesto uzywalam ze stracila waznosc- za tlusto sie czulam mialam wrazenie ze upackam cala pizamke i posciel - ogolnie wole balsamy
a co do specyfikow dla przyszlych mam(piersi i rozstepy) - zastanawiam sie od kiedy moge zaczac ich uzywac zeby nie zaszkodzilo czasem malenstwu?- podpowiedzcie ;-)
 
ja mam Dr Irena Eris Pharmaceris M FOLIACTI Krem zapobiegający Rozstępom i można go stosować od 4 miesiąca. Myślicie,że mogę już zacząć skoro wg usg jestem 13tyg i 6 dniu?
 
ja tez bym juz zaczela MAGGIE, jakby nie bylo wkroczylas w 4 miesiac:tak:

ja z oliwki przerzucilam sie na krem:-)
 
reklama
Jak sobie radzicie z plamami na pidzamce po oliwce...słyszałam że najlepsza...ale jak sie nasmaruje i ubiore pidzame to cała jest w tłustych plamach...a wiadomo spieszy sie do spania i wszytsko chce sie jak najszybciej...wiec nie wiem czy to sie czeka az sie wchlonie czy jak???
 
Do góry