• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Przez Was się prawie posikałam !!!!!!!!1

Anney - jak już wysyłasz Ancikowej listę kosmetyków... to ... ekhmm... ja też poproszę! :P

Lola! Lola! Dajesz Maleńka!
Love - a Ty jak się trzymasz?

Jeżu! zaraz wszystkie urodzimy! Ja nie mogę! ja nie mam szafy!!!!!!!!!

Anney - jak skurcze!
Matko.... Poród internetowy! Jeszcze tylko by się obraz przydał!
 
Akuku, jakieś 4-5. Sa dość silne, ale nie przyspieszają. (Nie zwolniły po kąpieli, a juz pół
Godziny temu wylazlam)
W dupę jeża.
 
Ostatnia edycja:
Jem kalafior...czytam was i sie krztusze!

Jeszcze beda w gazecie pisac ze kobieta w ciazy umarla zrac.. dzizas

Blerka ja tez nie moge bo szafe mam ale w kartonie ! Jutro m moja rozlozy hahaha.
Tylko ze ja jeszcze z 2 tyg na ogarniecie syfu potrzebuje ;)

Anney wiesz jakby co pisz, dzwon ;) ja bede w pogotowiu ;);) hahahahha
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry