reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Któraś mówiła o rozstepach. Słuchajcie moje drogie panie. G.... Prawda ze wychodzą one tylko w ciąży. Równie często wychodzą gdy szybko tracimy wagę PO ciąży! Szybka utrata wagi temu dprzyja i sie nie zdziwcie, ze idąc do porodu jest pięknie, a wychodząc ze szpitala tygrysiątka.

Głowa fdo góry!
 
reklama
Anney - współczuję przeżyć z eks, że też ludzie potrafią się tak krzywidzic i jeszcze dzieci :( ale dobrze, że są też takie matki jak my tutaj, dla których dzieci są najważniejsze :) i podziwiam Cię za tak świadome podejście do wychowania chłopców w tak trudnej sytuacji i o to jak dbasz, żeby im w przyszłości było dobrze. ściskam mocno :)

Ja mam pełno rozstępów :( myślałam, że nie powyższą, a jestem juz całą podarta, zbieram się, żeby Wam zrobić zdjęcie tego mojego brzucha, co byście mi trochę powspolczuly ;)))

Ja wczoraj jakoś ten dzień przeżyłam, nawet ciasto upieklam, ale na wieczór juz się popłakałam mojemu M. ze jest mi już bardzo ciężko, pogłaskać po raczce i było lepiej. Potem zapytal, czy może iść na basen jutro, bo to oznacza, że nie będzie go godzinę pod telefonem. W ogóle zaskoczył mnie, bo posprawdzal jak dojechać do różnych szpitali w razie gdyby coś się działo. No I zaplanował juz wszystko, co przed i po porodzie z mala, praca itd.

Ja juz wczoraj sprawdzałam swoje zapasy kremu na rozstepy po ciąży i zaraz jak się mały urodzi to go włączam do pielęgnacji, bo w czasie ciąży się bałam.

U mnie porodu ani widu, ani slychu. Dzisiaj jadę na ktg :)
 
Anney wyszlam z wanny i prawie zemdlalam... nie wiem moze za ciepła woda. .
Anney co on im nagdal ze oni tak biedni przezywaja..

Eh nie spie od 2.30! Masakra jakas.. mala sie wierci i czkawke ma wlasnie.
Mam dosc juz ciazy.. wszyscy spia a ja nie! Why?
 
Ja juz nie spie[emoji20]
Obudzil mnie jakis halas na ulicy i teraz sie wierce w lozku ale zadnac nie moge.
Moje dziecie zasneli wczoraj o 23!!! Normalnie zasypia ok 21.30 ale ze teraz chora to pozwalam jej dluzej spac na drzemce i taki efekt.
Dzisiaj ja budze z drzemki bo inaczej oszaleje wieczorem. W ciagu dnia chwili spokoju i wieczorem tez nie.
Teraz ladnie spi, bez zadenj pobudki. Tylko pewnie niedlugo sie obudzi bo ona ostatnio budzi sie przed 8 nawet jak pozniej zasnie.


Ja tez mam dzisiaj ktg i maja mi pobrac wymaz na gbs.
Enek musi z nia zostac przez ten czas w domu. Troche to bedzie skomplikowane bo on musi pracowac ( telefony, maile) a przy majel ciezko powazna rozmowe prowadzic.
No ale nie ma innego wyjscia.
 
Cina z Alexem nie mialam .. z Vikim mialam ale nie trwaly tyle godzin co teraz jak mam to kilka godzin. Z Emilkiem mialam ale nie byly takie meczace i tez mijaly wiec nawet nie jechalam do szpitala sprawdzac.. a teraz ;/ masakra.. znowu mi czopa troche odeszlo i bole miesiaczkowe w kregoslupie i podbrzuszu..
Zmeczona jestem to i na dzieci sie zloszcze..oni biedni..wakacji nie maja :/
 
Wspolczuje.
Do tego przy twojej gromadce w domu musisz sie czuc fatalnie z tymi skurczybykami
Ja tfu tfu nie wiem co to jest.
Czasem mi brzuch twardnieje i tyle. W pierszej ciazy tak samo. Skurcze dopiero w dniu porodu sie zaczely.

Podlacz tego tensa. Wyprobujesz, masz okazje
 
Akuku nie zazdroszczę tak częstych skurczów przy dzieciach, ja też mam od nocy z niedzieli na pon bóle miesiączkowe podbrzusza, chwila była przerwy wczoraj popołudniu a dziś od nocy znowu to samo.. boli zwłaszcza jak chodzę.
Na szczęście jutro mam wizytę u lekarza rano więc zobaczę czy wszystko ok.

A ja codziennie wstaję po 5, ale kładę się najpóźniej o 22, i nawet dziś nie obudziłam się ani razu na wizytę do wc, aż się zdziwiłam :)

A dziś znów będzie gorąco..
 
reklama
Anney niestety masz racje z rozstepami. Przez cala ciaze wyszly mi po 4 kreski na poczkach, a po porodzie 8 na brzuchu. Ale mojej siostrze caly brzuch popekal po porodzie wlasnie.
Kochana twoi chlopcy ojca maja strasznego ale matke najlepsza na swiecie. Przeciez ty im dajesz tyle ciepla i milosci ile powinni dawac obydwoje rodzice.
Akuku wymecza cie te skurczybyki. Ja to cie zawsze podziwialam za tyle dzieci a teraz jak sama mam 3 to podziwiam cie jeszcze mocniej ze ogarniasz to wszystko.
 
Do góry