reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Beatko u mnie na ktg też wariactwo i do góry skakało i często też zanikalo ale powiedzieli ze mały się kręci i dobre są zapisy. Jak bylo by coś nie tak to by odrazu reagowali.
 
reklama
Amor ja po tej szczepionce bardziej miałam taki dyskomfort w rece chyba z dwa dni i potem przeszło bez niczego..
 
Love super ze jutro wychodzicie :)

Lucalew no waga piękna mozna powiedzieć :) dobrze ze lepiej sie czujesz i ze na ktg dobre zapisy.. Czyli juz cie nie wypuszcza do końca ?
 
love hehe, najpierw wyganiają rodzaca ! a później jak już chce się do domu to zatrzymują bezsensu ;/
ja tez szybko do domu chciałam przy chłopcach, ateraz jeśli tloku nie będzie chciałabym zostać ze 3 dni

Lucalew ciesze się ze się lepiej dziś czujesz :)


ja zaraz wskakuje do wanny rozgrzać kosci i odpocząć :)

kupiłam TENS , zobaczymy czy pomoze.. w sumie to się zastanawiałam czy będę potrafila z nim przec ? ale najwyżej jak już będzie pelne rozwarcie to go zdejme :D
 
Akuku, ja chyba do parcia zdejmowalam. Albo nie naciskalam tego magicznego przycisku, hahaha :-)
Super, ze ci sie udalo kupic, jeszcze za taka kase.

Lucalew, to trzymamy kciuki dalej.
Beatka, Evelinkua, a jak u was?

Love, odpocznij choc troche zanim wrocisz do domciu.

Anney, wycaluj dobrze chlopakow przed odjazdem!
 
Lunera musze poczytac jak to dziala..co z tym przyciskiem ..bo nawet nie wiem jam to sie uzywa.. tzn pokazywala mi kobietka ze przyczepiam na plecy i pozniej zwiekszam z jaka ma to sila odberac te skurcze czy jakos tak...i wlasnie jakis dodatkowy przycisk ktory wciskam jak lapie skurcz ? Jutro sobie to przestudijje ;) a faktycznie to dziala ? Ma to jakies skutki uboczne dla mamy lub dziecka ?

Leze w goracej wodzie mmm..jak mi dobrze hehe.
 
Ten, ktorego uzywalam podczas porodu mial mozliwosc regulacji sily. Wciskalam jak zblizal sie skurcz i wtedy mniej czulam bol.
No mysle, ze bezpieczne, inaczej by w szpitalu rodzacej nie dawali, nie?
 
reklama
Love gratuluję :-)

U nas syt opanowana... i właśnie wróciliśmy do domu - bardzo się cieszę - wszystko wskazuje że to wszystko przez odwodnienie na które mój organizm zareagował fatalnie ale nawadniamy się i jest dużo lepiej
 
Do góry