reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Zuzzi prpponuje dac ze strzykawki.. butla moze zaburzyc odruch ssania.. nie pisze tego jako osoba ktora poczytala ale jako osoba ktora tego dosiwadczyla.. pozniej byly mega problemy z dostawianiem do piersi
 
reklama
U nas na noc pajacyk. 19 -20 st w pokoju. Przykrywam kocykiem, teraz ciut grubszym ale nauczyl sie kopać ostatnio I czesto w nocy jest odkryty. Musze mu zaczac w sleepy bag zakładać wiec. W dzien jest ubrany jak my dokładnie - body + spodnie. Na spacerze zawsze leży osłonięty wiec nie ubieram grubiej niz ja. Czapki jeszcze nie mial ubranej - najwyżej kaptur od bluzy. A codziennie rano brata odprowadzamy na rekach pod szkołą.
Lunera premium ciut droższe I cieńsze. Mielismy do tej pory nie było żadnej różnicy. Przesikuje czasem w nocy i ta i tą. Teraz mamy 3 zwykłe.
 
U nas nic sie nie zaburzylo z podaniem butli raz na tydzien, ale ja i tak na pierwszy raz przygotowalam plan B w razie gdyby nie chcial pic wiec byla i strzykawka.
Z butelka tez jest tak, ze jak podasz piewszy raz za pozno to maluch moze nie zaakceptowac... Moj najstarszy np nie chcial w ogole. Takze nie bardzo go moglam zostawic z mama dopoki nie zaczal jesc innych rzeczy, a przez pierwsze tygodnie nie probowalam bo nie mialam potrzeby.
Mowia, ze bezpieczny okres to 4-6 tyg, jak laktacja ustabilizowana juz jest.
 
Dzieki Little.me, znalazlam w tej samej cenie za sztuke, i zastanawialam sie czy warto kupic, bo zawsze wlasnie oremium drozsze byly to nie mam doswiadczenia. Dady 3 gorzej w nocy niz Pampers 2 trzyma mimo, ze wieksza...
 
Nie ma sensu przeplacac - sprawdzilam :)
Butla tez u nas nie zaburza nic,ale zadko dostaje. Poprzednio nie wprowadzalam i miałam szlaban na wychodzenie do prawie roku niestety. Teraz i mąż szczęśliwy bo synuniem moze sie sam zająć jak mnie nie ma.
Ps . Dokladnie jak Lunera napisała
 
Ostatnia edycja:
reklama
Akuku nawet jeśli to by było ze 3 razy na miesiąc po jednym max dwa karmienia?
Lunera no Aleks właśnie skończył 6 tydzień. Ja najpierw zrobię próbę jak będę w domu i jak się uda to dopiero wyjdę. Szczególnie, że nie wiem ile mleka muszę zostawić [emoji4]
Ja kupiłam taki specjalny kieliszek do karmienia i tak też planuję rozpocząć tą przygodę aczkolwiek wydaje mi się, że to się nie uda bo mały już jest silny i ruchliwy więc pewnie mleko wyląduje wszędzie tylko nie w brzuszku Olka [emoji6]
 
Do góry