reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Panikara o kurcze ale się porobiło. Oby się nie zaraził. Dużo siły życzę i zdrówka dla Marty

Blerka będzie dobrze zobaczysz! Trzymam kciuki

Bunia mhm pogadaj z M o tej przeprowadzce
 
reklama
Hej kochane przepraszam ze nie pisze ale mam ostatnio urwanie glowy.. a szczerze powiem ze ciezko mi nadrobic.. i wbic sie w qatek na nowo... dla tego nie lubie robic przerwy i nie czytac bo pozniej nie wiem co komu pisac.

Viki ma obustronne zapalenie uszu..ale jest mega silny bo tylko jedna noc plakal i rano bylismy u lekarza i mial mega czerwone.. dr mowila zeusi go mocno bolec a on nawet nic nie mowil.. wczoraj wieczorem dalam nurofen i juz myslalm ze eozrobie natybiotyk (dostalismy by podac jakby sie pogprszylo) i nie podalam jes ZX ze wczoraj.. dzisiaj Viki duzo lepiej. Rano tylko mowil ze slabiej slyszy..ale zadnej goraczki itd. Jutro juz chyba do szkoly pojdzie bo dzis to caly dzien mi w domu skakal i nie wiedzoal co mial ze soba zrobic.
Takze wyjdziemy z tego bez antybiotyku. Super ;)
 
Akuku, dzielna kobieto!!! Zdrowka dla Vikiego!!!
Zuza, do starej pracy?
Lucynko, jak pogoda u mamy? Dopisuje? Czemu przesuwasz? Czekasz az podrośnie?
Anney, znowu wsiaklas :-) jak Lola? Dzięki za info o szczepionkach.

Kciuki za nocne spanko maluszków, zwłaszcza tych skokowych!!!
 
A bo ha Pracy mam mnóstwo lunerka. Juz 1.5mkesiaca projekty, dom, dzieci etc.
Lola bardzo dobrze, choc jeszcze na tych schodach sie spina. Jak so niej gadam w trakcie schodzenia, to sie nie spina. I tutaj dziekuje lucere [emoji173]️[emoji173]️ jestes nieoceniona i twoja wiedza [emoji173]️[emoji173]️
A lolcia rośnie jak na drożdżach, jest wielka, skubana bardzo silna, przekręca sie z brzuszka na plecy, z pleców na brzuszek, sama trYma plecy, położona próbuje sie podciągać, denerwuje sie jak nic nie widzi haha
Taka kukułka z niej z chuda sługa szyja ;) hahaha

ale all good. A wy jak tam?
Buziaki
 
Dzień dobry :)
Ciężko mi jest Was nadrobić, nawet nie bardzo mam czas czytać wszystko, mój mąż miał być na urlopie.. a dziś jest w pracy ;/
od tygodnia mamy ciężkie noce, już były fajne i tylko 2 pobudki - o 12 i 3 rano, a teraz karmienie o 12 w nocy a potem co 1,5h się budzi :(
i jestem padnięta.. też mamy ciężkie dni, dużo płaczu i coraz mniej snu.

Ale są też dobre momenty - podnosimy główkę z pozycji leżącej na plecach, jak jest na rączkach to coraz pewniej trzyma głowę,
coraz bardziej kocham ssać swoją pięść i chwytamy zabawki.
A gdy w nocy położę ją z powrotem do łóżka i pójdę umyć ręce po zmianie pampersa to wracam a ona jest w poprzek łóżka, albo przytulona do tatusia :)

Przechodzimy już też na pampersy 3, ale musimy kupować oryginalne pampersy bo po innych ma ciągle odparzoną pupę i tylko te się u nas sprawdzają.
I body ubieramy już r.68, a reszte ubranek jeszcze 62, a w piątek kończymy dopiero 2miesiące a ona już taka duża :)
 
lunera, nie nie, bo wrocilam do Polski.
rozkrecam sklep internetowy z ciuchami, dodatkami itd a do tego tworze pozycjonowania w internecie i tez je sprzedaje w firmie przyjaciela :D szybko, latwo i przyjemnie a pieniadze wpadaja
 
Anney fajnie, że wpadłaś![emoji4] Cieszę się, że wszystko ok.
Zuzagk koniecznie daj link do sklepu [emoji4]
Lidia gratuluję postępów i małej!
Akuku zdrówka dla Vikiego [emoji8]
Blerka nie rozsypuj się! Na pewno da się to wyćwiczyć!
Panikara zdrówka dla Marty i oby nie zaraziła Szymka & & & &
A ja muszę się pochwalić![emoji16] W 6 dni schudłam na mojej diecie i trenując z Ewką 1,2 kg!![emoji16]
 
reklama
Zuzzi supee spadek wagi !
Ja zacz r lam jesc sniadania.. ale czesto pptem nie jem do wieczora.. nie wiem czy brakuje mi organizacji czy czego.. eh

Ide klasc emiska śpi spać.

Viki już lepiej poszedł dziś do szkoły.

Zuzzi a co cwiczysz? Tzn. Robisz na zmianę czy masz jakiś ulubiony zestaw?
A dieta jak? Odpowiada Ci i smakowo i cenowo?
Jak długo trwa przyrządzanie?

Dobra zmykam.
 
Do góry